6 PAŹDZIERNIKA/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

6 PAŹDZIERNIKA / XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie NMP Różańcowej.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie formacyjne z rodzicami dzieci komunijnych. Również w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXIV Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, z którego finansowane są stypendia dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Ponadto w przyszłą niedzielę będzie również liczenie wiernych – dominicantes (uczestniczących we Mszach św.) i comunicantes(przystępujących do Komunii Świętej).

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

2. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na Dom Świętej Faustyny w Ostrówku.

3. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe – w zakrystii i kancelarii parafialnej – według zasad z poprzednich lat.

4. We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 p. organista w zakrystii będzie przyjmował zapisy na miejsca do handlu przy cmentarzu w okresie Wszystkich Świętych.

5. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele odbędzie się spotkanie z członkami rady duszpasterskiej i ekonomicznej.

6. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

7. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

7 PAŹDZIERNIKA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w rocz. urodzin Justyny dziękując za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej, dla męża, dzieci oraz całej rodziny.

8 PAŹDZIERNIKA– WTOREK
7.00 + Bożenę Smuga.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 W intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 PAŹDZIERNIKA – ŚRODA
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 30 r. ślubu Andrzeja i Elżbiety jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich ich dzieci i wnucząt.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jana Araszkiewicza w 27 r. śm., Lecha i Sławomira Araszkiewicz.

10 PAŹDZIERNIKA – CZWARTEK
7.00 + Anielę Użyczyn w rocz, śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 43 r. ślubu Adama i Gabrieli z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich ich dzieci i wnuków.

11 PAŹDZIERNIKA – PIĄTEK
7.00 + Stanisława Król w rocz. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Gabrieli jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

12 PAŹDZIERNIKA  – SOBOTA
7.00 + Zygmunta Szczęsnego w 5 r. śm., Zofię Szczęsną.
16.30 ŚLUB: Wiktoria Siatkowska i Przemysław Płochocki.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00  + Teresę, Henryka, Aleksandrę i Bronisława Wichrowskich.

13 PAŹDZIERNIKA – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Jadwigę Rawską – imieninowa, Józefa Rawskiego, Stanisława, Mariana i Czesławę Zmokłych, Stanisława Nagrabę.

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja.

2. Dziękczynno – Błagalna w 30 r. ślubu Piotra i Moniki Rosłon jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. + Jadwigę Witek w 1 r. śm., – imieninowa, Konstantego i Wiesława Witek, Pawła i Franciszkę Szuba, Władysławę Niewiatowską, Sabinę Dąbrowską.

4. + Pawła, Jana, Janinę i Michała Andrasików, Genowefę, Józefa i Bożenę Piotrowskich.

5. + Janinę Kruszewską w 8 r. śm., Wojciecha, Janinę i Wacława Słowik, Zbigniewa i Czesława Kruszewskich.

6. + Władysława Brzezińskiego z rodzicami, Janinę i Jana Brzezińskich z rodzicami, Alicję Marczakowską z rodzicami, Andrzeja Witkowskiego, Bogdana Zielińskiego, Helenę i Stefana Komudów.

7. + Jadwigę, Piotra i Benedykta Łyszkowskich, Stanisława, Józefę i Władysławę Wojdyna, Stanisława Garbacik.

8. + Władysława Brzezińskiego, Genowefę i Józefa Zielińskich, Bogusława Zielińskiego.

9. + Annę Gawor – intencja od Koła Różańcowego z Sokóla i Kol. Stanisławów.

10. + Ryszarda Piekut – intencja od rodz. Siwców.

11. + Jerzego Żółtek w miesiąc po pogrzebie.

12. + Andrzeja Gruba w 8 r. śm.,

13. + Monikę Michalak-Wąsowską – intencja od sąsiadów.

14. + Janinę Gańko w 36 r. śm., Piotra Gańko i zm. z rodz. Gańko, Jadwigę, Józefa i Jacka Domańskich.

15. + Teresę Jackiewicz – imieninowa, i zm. z rodz. Jackiewiczów i Kowalczyków.

16. + Jana Skuza w 20 r. śm., Czesława Skuza w 7 r. śm., i Sławomira Skuza w 6 miesięcy po śm.,

17. + Halinę Jeżak – intencja od uczestników pogrzebu.

18. + Tadeusza Mosak – intencja od uczestników pogrzebu.

19. + Tadeusza Depka – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Piotra i Wiktorię Dąbrowskich, Aleksandra, Władysławę, Henryka i Eugeniusza Sasinów.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.