22 WRZEŚNIA/ XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

22 WRZEŚNIA / XXVI  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu Obchodzimy jutro: wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera, w piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera, w sobotę wspomnienie św. Wacława, męczennika.

2. Dziś przy wyjściu z kościoła beda zbierane ofiary do puszek na pomoc dla powodzian.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

4. Również w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 11.00, będzie obrzęd poświęcenia różańców oraz ich wręczenie dzieciom komunijnym.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

23 WRZEŚNIA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Bożenę Smuga – 22 greg.
18.00 + Mateusza Zdanowicza – imieninowa.

24 WRZEŚNIA– WTOREK
7.00 + Bożenę Smuga – 23 greg.
18.00 Dziękczynno – błagalna w 8 r. urodzin Marysi z podziękowaniem Panu Bogu za dar jej życia i z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla niej i całej rodziny.

25 WRZEŚNIA – ŚRODA
7.00 + Bożenę Smuga – 24 greg.
18.00 + Stanisławę Piotrkowicz w 20 r. śm., i zm. z rodziny.

26 WRZEŚNIA – CZWARTEK
7.00 + Bożenę Smuga – 25 greg.
18.00 + Wacława Reka – imieninowa i zm. z rodz. Reków, Szubów i Kostków.

27  WRZEŚNIA– PIĄTEK
7.00 + Bożenę Smuga – 26 greg.
18.00 + Aleksandra i Leokadię Gadomskich.

28  WRZEŚNIA – SOBOTA
7.00 + Bożenę Smuga – 27 greg.
18.00 + Halinę i Stanisława Kominek i ich dzieci: Jana, Elżbietę, Marię, Mariana, Zenona, Grażynę i Tadeusza oraz Tadeusza Książek i Kamila Główkę.

29 WRZEŚNIA– 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Bożenę Smuga – 28 greg.

1. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Andrzeja.

2. Dziękczynno – Błagalna w 20 r. ślubu Marty i Jarosława Kowalczyk jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich synów: Piotra i Wiktora.

3. + Wacława, Mirosława, Wiktorię i Jana Szczęsnych z rodziną i zm. z rodz. Beredów i za dusze w czyśćcu cierpiące Krystynę Szczęsną.

4. + Zofię-Danutę Gajczy w 21 r. śm., Wiesława Gajczy i zm. z rodz. Gajczy i Napora.

5. + Andrzeja Kielczyka – imieninowa, Arkadiusza Laskowskiego, Jana i Mariannę Piwek, Wacława i Zofię Kielczyk.

6. + Jacka Domańskiego – intencja od rodz. Kotowskich.

7. + Stanisławę Pawlaczyk w 17 r. śm., i zm. z rodz. Pawlaczyk i Kowalskich.

8. + Zofię Choszczewską w miesiąc po pogrzebie.

9. + Ryszarda Piekut w miesiąc po pogrzebie.

10. + Halinę Jeżak – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Juliannę Statkiewicz – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Jana Główka – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Monikę Michalak- Wąsowską – intencja od rodz. Laskowskich.

18.00 + Władysława Skwarskiego w 19 r. śm., Halinę Skwarską, Tadeusza Wytrykusa z rodzicami i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich, Kielaków i Płochockich.