9 CZERWCA/ X NIEDZIELA ZWYKŁA

9 CZERWCA / X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła, w czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

2. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, którą prowadzą księża z naszej diecezji.

3. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

4. W czwartek, 13 maja, o godz. 17.00 różaniec fatimski. Później nabożeństwo czerwcowe i Msza w intencji kół różańcowych z naszej parafii.

5. Dziś odbywają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zachęcamy do głosowania. To od naszych głosów zależy jak będzie wyglądała przyszłość Polski i Europy.

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

10 CZERWCA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Henrykę Zdanowicz w rocz. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Henrykę, Jana i Czesława Trąbińskich.

11 CZERWCA– WTOREK
7.00 + Piotra, Irenę i Czesława Mielczarek, Władysławę i Jana Wojtyńskich i zm. z rodz. Wojtyńskich i Mielczarków.
18.00 +

12 CZERWCA – ŚRODA
7.00 + Helenę Gryz w 32 r. śm., Jana, Ignacego, Janinę i Wiesława Gryzów, Władysława i Franciszka Szulim.
18.00 + Annę i Wacława Rymaszewskich z rodzicami
18.00 Dziękczynno – Błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nowo wybranych władz samorządowych naszej gminy: Pani Wójt Kingi-Anny Sosińskiej oraz członków Rady Gminy.

13  CZERWCA – CZWARTEK
7.00 + Za zmarłych wypominanych na Dróżkach Kalwaryjskich.
17.00 RÓŻANIEC FATIMSKI
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

14 CZERWCA– PIĄTEK
7.00 O łaskę zdrowia dla Andrzeja.
16.30 ŚLUB: Aleksandra Gibas i Łukasz Świrczewski.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Wandę Gryz w 8 r. śm., Jana Gryz, Ryszarda Gryz, Feliksę i Edmunda Rek, Józefę Wieczorek, Antoniego Wieczorka.

15 CZERWCA – SOBOTA
7.00 + Jana Kielczyka, Czesława i Bożenę Sobolewskich, Zofię i Ludwika Sienkowskich,  Krystynę Kowalczyk, Tadeusza, Czesławę, Karola i Janusza Dąbrowskich, Stefana i Dariusza Cichockich.
16.00 ŚLUB: Juliana Waszkiewicz i  Aleksander Ruman.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Tomasza jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

16 CZERWCA – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Stefanie Kruszewską w 9 r. śm., Czesława Kruszewskiego, Stanisława Kruszewskiego.

1. O łaskę zdrowia dla Andrzeja.

2. Dziękczynno – Błagalna w 2 r. urodzin Michałka Luba jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

3. + Zenona w 27 r. śm., Mariannę, Annę i Franciszka Gryzów.

4. + Zofię Brzost w 2 r. śm.,

5. + Zdzisława Kosińskiego – intencja od Andrzeja i Zofii Główka.

6. + Janinę i Władysława Brzezińskich – imieninowa, Bogusława Zielińskiego.

7. + Jadwigę Kulma – intencja od koleżanek Zespołu Szkolnego i Przedszkola.

8. + Jana Rysiawę i dziadków Rysiawów i Sasinów.

9. + Teresę-Wiesławę Perz w miesiąc po pogrzebie.

10. + Czesławę Kulma w miesiąc po pogrzebie.

11. + Dariusza Ruta – intencja od mieszkańców Kol. Stanisławów.

12. + Katarzynę Siwińską w 3 r. śm., Andrzeja Kowalczyka.

13. + Eugeniusza Suchockiego w 2 r. śm., i jego rodziców: Helenę i Czesława Suchockich

14. + Stanisławę, Franciszka, Mariana i Barbarę Gołębiewskich.

15. + Grzegorza Słowik – intencja od rodz. Potackich i Malesów.

16. + Leopolda Beredę, Genowefę Bereda w 18 r. śm., Czesława i Mariannę Marszał.

17. + Mariana i Mariannę Pergoł, Mariusza Pergoł, Krzysztofa i Piotra Miąsko.

11.00  ZA PARAFIAN

17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

18.00 + Mariannę, Władysława i Eugeniusza Rogalów, Stanisławę Zientarę.