8 WRZEŚNIA/ XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 WRZEŚNIA / XXIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma – biskupa i doktora Kościoła; w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić światowy dzień środków społecznego przekazu.

1. W piątek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Kół Różańcowych, a po Mszy, różaniec fatimski.

2. Ofiary składane dzisiaj na tace są przeznaczone na seminarium duchowne naszej diecezji.

3. Dziś na zakończenie każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziarna na zasiew.

4. Spowiedź w dni powszednie 15 min przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

9 WRZEŚNIA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Bożenę Smuga – 8 greg.
18.00 + Jana, Helenę, Ignacego, Janinę i Wiesława Gryzów, Władysława i Franciszkę Szulim.

10 WRZEŚNIA– WTOREK
7.00 + Bożenę Smuga – 9 greg.
18.00 + Stanisława Brysiaka, Stanisława, Janinę i Bogusława Brysiaków, Stanisławę Niewolską.

11 WRZEŚNIA – ŚRODA
7.00 + Bożenę Smuga – 10 greg.
18.00 + Dariusza Cichockiego w 5 r. śm., Bronisławę i Jana Tacikowskich.

12 WRZEŚNIA – CZWARTEK
7.00 + Bożenę Smuga – 11 greg.
18.00 + Tadeusza Bereda i zm., z rodz. Chojeckich, Jadwigę i Tadeusza Skuza.

13  WRZEŚNIA– PIĄTEK
7.00 + Bożenę Smuga – 12 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.
18.30 RÓŻANIEC FATIMSKI

14  WRZEŚNIA – SOBOTA    ( PODWYŻSZENIE KRZYŻA ŚW. )
7.00 + Bożenę Smuga – 13 greg.
16.00 ŚLUB: Aneta Kur i Piotr Koseski.
17.00 ŚLUB: Karolina Radomska i Łukasz Wieczorek.
18.00 + Leokadię, Józefa i Tomasza Cudnych, Czesławę Łapkę i zm. z rodz. Łapków i Cudnych.

15 WRZEŚNIA– 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Bożenę Smuga – 14 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Magdaleny i Roberta jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

2. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. ślubu Katarzyny i Mariusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich synów: Juliana i Aleksandra.

3. Dziękczynno – Błagalna w 15 r. ślubu Sylwii i Marcina Białek jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

4. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Henryki i Pawła oraz w 10 r. ślubu Patrycji i Pawła Kowalczyk jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

5. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. urodzin Moniki jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

6. + Benedykta w 5 r. śm., Mariannę i Kazimierza Książek i ich dzieci: Jolantę, Elżbietę, Lucynę i Irenę i zm. z rodz. Książków i Kupców.

7. + Bogusława Rosłoń w 30 r. śm., i jego rodziców i zm. z rodz. Rutów.

8. + Janusza Gąsior w 6 r. śm., Teresę i Macieja Gąsior i dziadków Gąsior i Zdanowicz.

9. + Juliana w 40 r. śm., i Czesławę w 16 r. śm., Kruszewskich.

10. + Stanisława Wielgo w 7 r. śm.,

11. + Jacka Domańskiego – intencja od rodz. Wojtyńskich.

12. + Stanisława Bieńkowskiego w 23 r. śm., Krzysztofa i Leokadię Bieńkowskich.

13. + Mariusza Suchockiego – imieninowa, Barbarę Bielicką – urodzinowa.

14. + Łukasza Wojtyńskiego – imieninowa, Janusza w 26 r. śm. I Czesławę Paczkowskich i zm. z rodz. Wojtyńskich, Domańskich i Gawronów.

15. + Mirosława, Apolonię i Mariana Czapskich.

16. + Wojciecha Gołoś – intencja od uczestników pogrzebu.

17. + Grzegorza Słowik – intencja od uczestników pogrzebu.

18. + Krystynę Bogucką – intencja od uczestników pogrzebu.

19. + Andrzeja i Celestyna Gajewskich.

20. + Zygmunta, Dariusza, Zofię i Jana Kowalczyków.

+ Grzegorza Wielgo, Mariana w 11 r. śm., i Agnieszkę Sobolewskich, dziadków Sobolewskich i Zbrzeźniaków.

18.00  Dziękczynno –błagalna w 35 r. ślubu Renaty i Adama Ludwiniak jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich, oraz w 34 r. urodzin Damiana i w 30 r. urodzin Bartłomieja i Kamila z prośba o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha św. dla nich oraz ich małżonek: Marioli, Darii i Sylwii.