7 LIPCA/ XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7 LIPCA / XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, w czwartek święto św. Benedykta, opata patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w sobotę wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. W sobotę, 13 lipca, o godz. 17.30 różaniec fatimski i Msza św. w intencji kół różańcowych z naszej parafii.

3. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

8 LIPCA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Artura Chodowicza – 8 greg.
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 LIPCA– WTOREK
7.00 + Artura Chodowicza – 9 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 41 r. urodzin Karoliny jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

10 LIPCA – ŚRODA
7.00 + Artura Chodowicza – 10 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 70 r. urodzin Wandy jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

11 LIPCA – CZWARTEK
7.00 + Artura Chodowicza – 11 greg.
18.00 + Mariusza Kaim w 25 r. śm. Piotra Kaim.

12 LIPCA– PIĄTEK
7.00 + Artura Chodowicza – 12 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 60 r. urodzin Jana Pietraszko jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

13 LIPCA – SOBOTA
7.00 + Artura Chodowicza – 13 greg.
17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

14 LIPCA– 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Artura Chodowicza – 14 greg.

1. + Agnieszkę Gadomska w 5 r. śm.,, Annę Dobosz i Mariannę Gadomską – imieninowa.

2. + Eugeniusza Pustołę w 3 r. śm.,

3. + Marię Jakubowską- Perzyńską w 12 r. śm.,

4. + Łukasza Gadomskiego w 11 r. śm., Jana, Wiesława, Michała, Jerzego i Mirosława Gadomskich, Jana Sałańskiego.

5. + Jadwigę Kulma – intencja od rodz. Wocial i Jaworskich.

6. + Dariusza Ruta – intencja od przyjaciela Darka.

7. + Krystynę Zdanowicz – intencja od Koła Różańcowego z ul. Wołomińskiej.

8. + Janinę Wojdyna w 30 r. śm., Janinę i Jerzego Gnich, Bronisławę, Władysława i Romana Wojtyńskich, Agnieszkę Dwórznik, Stanisława i Edwarda Wojtyńskich i zm. z rodz. Dziedziul.

9. + Weronikę i Henryka Matera, Anielę Wieczorek.

10. + Krystynę Szczęsną – intencja od chrześnicy Urszuli z rodziną Miętusów.

11. + Jadwigę-Dorotę Śluzek, Barbarę Markiewicz.

12. + Arkadiusza Laskowskiego – intencja od żony i dzieci.

13. + Kazimierę i Witolda Zaroń.

14. + Zdzisława Cyrana z rodziną, Andrzeja, Mariannę i Stanisława Gańko z rodziną i zm. z rodz. Skwarskich.

15. + Bogdana Dobosza – imieninowa.

+ Jana Skuzińskiego w 4 r. śm., Janinę, Henryka, Romana i Bogdana Skuzińskich i wszystkich zm. z rodzin.

18.00 + Jana Gańko w 29 r. śm.,