6 Października –XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 6 Października –XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

6 Października – XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA

• W tym tygodniu przypada jutro wspomnienie NMP Różańcowej
  • Przypominamy, że Nabożeństwa Różańcowe w naszym Kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
  • Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe według tych samych zasad co w poprzednich latach.
  • W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XIX dzień Papieski, będą zbierane ofiary do puszek na stypendium dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  • Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne z francuskim księdzem René-Luca. Wydarzenie będzie miało miejsce 15. października. w Bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika na warszawskiej Pradze. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.00, następnie ksiądz René-Luc poprowadzi modlitwę zawierzenia oraz podzieli się bardzo mocnym świadectwem życia i nawrócenia. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

6 PAŹDZIERNIKA  – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Jadwigę Lewandowską w 3 r. śm.,

1. Dziękczynno – Błagalna w 45 r. ślubu Haliny i Bogusława  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 13 r. ślubu Elżbiety i Lecha Zielińskich z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla nich i dzieci.

3. + Łukasza Wojtyńskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Krystynę i Grzegorza Sawickich, Ryszarda Kruszewskiego w 31 r. śm., i zm. z rodz. Kruszewskich i Główków.

5. + Stanisławę i Stanisława Bereda z rodziną, Edwarda i Wiesława Miętus

6. + Teresę Bąkowską w 21 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich.

7. + Przemysława Żach w 2 r. śm., Zdzisława, Stanisławę, Stanisława i Jana Rogalów, Józefę i Feliksa Gołębiowskich. Annę i Bolesława Ludwiniak.

8. + Aleksandra w 17 r. śm., i Stefanię Gołębiewskich.

9. + Teresę Wocial, Bogusławę i Zygmunta Jackiewiczów.

10. + Krzysztofa Ludwiniaka w 10 r. śm.,

11. + Anielę i Konstantego Cudnych i ich rodziców.

12. + Roberta Drożdowskiego –intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Kornela Morawieckiego.

11.00   ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Piotra Dąbrowskiego.

18.00+ Weronikę Matera w 9 r. śm.,

7 Października – PONIEDZIAŁEK  Wspomnienie NMP Różańcowej

7.00+ Czesława Czerwińskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 Za Kółko Różańcowe z Rynku Południe o zdrowie dla żyjących i o życie wieczne dla zmarłych.

8 Października – WTOREK

7.00 + Andrzeja Gruba w 3 r. śm.,
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Jarosława i Beaty z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i ich dzieci.

9 Października – ŚRODA

7.00+ Teofila Glinkę – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Jana Araszkiewicza w 22 r. śm., Sławomira i Lecha Araszkiewiczów, Agnieszkę Araszkiewicz.

10 Października –  CZWARTEK

7.00+ Janinę – Honoratę Gnich w miesiąc po pogrzebie.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 W intencji Misji, Misjonarzy i w modlitewnych intencjach misyjnych Ojca Świętego.

11 Października – PIĄTEK

7.00 + Anielę Użyczyn w 17 r. śm.,
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Janinę Kruszewską w 2 r. śm., Czesława i Zbigniewa Kruszewskich i zm. z rodz. Klatkowskich.

12 Października– SOBOTA

7.00 + Janinę Kowalczyk w miesiąc po pogrzebie.
16.00 ŚLUB: Patrycja Musiał i Piotr Sitek.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 38 r. ślubu Adama i Gabrieli z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich ich dzieci i wnuków.