6 września -XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

września – XXIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada: jutro wspomnienie błogosławionego Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera, we wtorek Święto Narodzenia N.M.P.

2. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

3. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci Komunijnych. Omówimy program przygotowania do I Komunii Św.

5. W tym tygodniu wznawiamy spotkania grup parafialnych. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Grupy „ Effata”, w środę po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej, w piątek Oaza a w sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów. Wszystkie spotkania w salce przy wikariatce.

6. W każdy trzeci piątek miesiąca w naszym kościele, po Mszy św. Wieczornej, będzie odbywać się adoracja Najświętszego Sakramentu pieśnią i słowem. Informacje o datach adoracji będą wywieszone w kruchcie Kościoła i podane na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Pani Kinga-Anna Sosińska Wójt Gminy Stanisławów informuje, że przez trzy miesiące od 1 września do 30 listopada na terenie całego kraju prowadzony jest powszechny Spis Rolny 2020. Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych. Wszystkie informacje o gospodarstwie rolnym przekazane podczas spisu objęte są tajemnicą statystyczną. Więcej informacji jest wywieszone w kruchcie naszego Kościoła.

8. W przyszłą niedzielę 13 września o godz. 17.30 Różaniec Fatimski a po nim Msza św. w intencji Dziękczynno – Błagalnej za Koła Różańcowe z naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

9. W dalszym ciągu w dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiadamy w zakrystii ministranckiej. W niedzielę spowiadamy w zakrystii ministranckiej oraz w Kaplicy Matki Bożej w Kościele.

10. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz.18.30 – 19.30, piątek i sobota w godz. 8.00 – 9.00

11. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

6 września-  XXIII  NIEDZIELA ZWYKŁA/ INTENCJE MSZALNE

7.00 + Antoniego i Halinę Michalskich, Dominikę i Stefana Prus.

1. Dziękczynno – Błagalna w 20 r. ślubu Moniki i Roberta z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 14 r. ślubu Katarzyny i Mariusza z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i synów.

3. + Genowefę Jakubowską w miesiąc po pogrzebie.

4. + Benedykta Książka w 1 r. śm., Mariannę i Kazimierza Książek, Jolantę, Lucynę, Irenę i Elżbietę i zm. z rodz. Książków i Kupców.

5. + Janinę-Honoratę Gnich, Tadeusza i Czesława Gnich.

6. + Mieczysława, Stanisława, Tadeusza i Natalię Piotrowskich, Piotra, Tadeusza, Czesławę, Bożenę, Leokadię i Marię Dardów.

7. + Marię-Teresę Prus w 2 r. śm., Jerzego Prusa w 7 miesiąc po śm.,

8. + Bolesława i Krystynę Rawskich z rodziną.

9. + Justynę Calińską w 2 r. śm., i zm. z rodz. Calińskich, Wacława i Marcelę Płoszaj.

10. + Stefanię Bielicką i zm. z rodz. Gochna i Bielickich.

11. + Jerzego, Zygmunta i Andrzeja Poławskich, Mariannę, Józefa, Sylwestra i Zbigniewa Perzanowskich.

12. + Janinę i Stanisława Pietrzyk, Cecylię, Władysława i Eugeniusza Pietrzyk, Helenę, Władysława i Eugeniusza Trąbińskich, Henrykę i Szymona Skuza, Anielę i Feliksa Szulakowskich.

13. + Janinę Gromadowską, Stefanię i Wacława Gromadowskich.

14. + Helenę, Bronisława, Mariannę i Józefa Malesów, Jana i Józefę Rosów, Zofię Cyrańską, Czesława Piekuta.

15. + Janinę Kowalczyk w 1 r. śm.,

16. + Stanisława Kacprzyka – intencja od uczestników pogrzebu.

17. + Karola Ostrowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Stefana Suchenka z rodzicami, Zygmunta Miąsko i zm. z rodz. Miąsko.

18.00 + Antoniego Świderskiego w 32 r. śm., Czesławę Świderską, Barbarę i Jana Kielczyk, Stanisława Kielczyka.

7  września – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Natalię i Stanisława Górskich.
18.00 + Bronisławę Płochocką i zm. z rodz. Płochockich.

8 września–  WTOREK  ( NARODZENIE N. M. P.)
7.00 + Józefa, Jadwigę i Dariusza Biernackich.
18.00 W intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 Września – ŚRODA
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – intencja od. Sławomira, Andrzeja, Iwony i Anny.
18.00 + Dariusza Cichockiego, Stefana, Piotra i Stanisławę Cichockich, Władysławę i Antoniego Trojan.

10 Września –  CZWARTEK
7.00 Dziękczynno – Błagalna Wynagradzająca Trójcy Przenajświętszej za nieprzestrzeganie Dekalogu i lekceważenie sakramentów, aby uśmierzyć gniew Boga przez Niepokalane Serce Maryi.
18.00 + Andrzeja Kielczyka – intencja od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej.

11 Września – PIĄTEK
7.00 + Stanisława Gochnę – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 38 r. ślubu Anny i Andrzeja z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej ich rodziny, prosząc o szczególną łaskę wiary dla Andrzeja.

12 Września – SOBOTA
7.00 + Jana Kielczyka i jego rodziców: Mariannę i Jana Kielczyk. Zofię i Ludwika Sienkowskich, Czesława i Bożenę Sobolewskich, Tadeusza, Karola i Czesławę Dąbrowskich, Stefana i Dariusza Cichockich, Krystynę Kowalczyk.
17.00 ŚLUB :Paulina Gajcy i Mariusz Wielądek.
18.00 + Mariana Szubę w 12 r. śm., Czesława Szubę, Genowefę, Jadwigę, Janinę, Tadeusza, Zygmunta, Jana i Janusza Komudów, Bożenę i Artura Jakubowskich.