29 WRZEŚNIA/ XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

29 WRZEŚNIA / XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, w środę wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, w czwartek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w sobotę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

2. Dziś po Mszy św. na godz. 9.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Na Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo i rozdanie różańców dla dzieci komunijnych.

3. W przyszłą niedziele ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.

4. Od wtorku rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w tym miesiącu w naszym kościele będą odprawiane codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach dzieci, młodzież i dorosłych.

5. Od wtorku 1 października będziemy przyjmować intencje mszalne na 2025 rok. Przyjmujemy już na wypominki roczne i jednorazowe według zasad z lat ubiegłych. Imiona zmarłych można składać w zakrystii oraz kancelarii.

6. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca, w piątek spowiedź od godz. 17.00, w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

7. W przyszłą niedzielę bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie członków nowych rad duszpasterskiej i ekonomicznej. Spotkanie odbędzie w kościele. Zostaną omówione nowe wytyczne odnośnie funkcjonowania rad. Trzeba będzie również podpisać wymagane dokumenty.

8. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

9. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

30 WRZEŚNIA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Bożenę Smuga – 29 greg.
18.00 + Annę i Wacława Rymaszewskich oraz ich rodziców.

1 PAŹDZIERNIKA– WTOREK
7.00 + Bożenę Smuga – 30 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno–błagalna w 65 r. urodzin Marka jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski,  z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny oraz o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy z okazji imienin.

2 PAŹDZIERNIKA – ŚRODA
7.00 + Danutę Szuba – imieninowa.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Lidię Zduńczyk w 2 r. śm., Halinę i Stanisława Orłowskich, Pawła Zduńczyk.

3 PAŹDZIERNIKA – CZWARTEK
7.00 + Celestyna Użyczyn w 6 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 14 r. urodzin Maćka jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha św. dla niego i całej rodziny.

4 PAŹDZIERNIKA – PIĄTEK   ( I PIĄTEK MIESIĄCA )
7.00 + Stanisława Król w rocz. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna za Koło Różańcowe z ul. Rynek Południe ze Stanisławowa z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich członkiń Koła i o życie wieczne dla zmarłych członkiń Koła.

5 PAŹDZIERNIKA  – SOBOTA  ( I SOBOTA MIESIĄCA )
7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za wszelkie zniewagi przez ludzi czynione.
18.00 + Wincentego Dobosiewicz w 37 r. śm., Anielę Dobosiewicz w 11 r. śm.,

6 PAŹDZIERNIKA – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Wacława Boruckiegoimieninowa, Krystynę Borucką i zm. z rodz. Boruckich i Perzanowskich.

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja.

2. + Artura Chodowicza z racji imienin.

3. + Teresę Bąkowską w 26 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich i Ołdaków.

4. + Wincentego Słowika w 22 r. śm., i zm. z rodz. Słowików i Kopcińskich.

5. + Kazimierza, Stanisława i Stanisławę Bereda, Edwarda i Wiesława Miętus.

6. + Aleksandra i Stefanię Gołębiewskich w 22 r. śm.,

7. + Stanisława, Stefana i Ewę Kubuj, Mariannę, Władysława, Jana i Stanisława Główka.

8. + Jacka Domańskiego – intencja od rodz. Witkowskich.

9. + Krzysztofa Ludwiniaka w 15 r. śm., Kazimierza Jerzaka w 52 r. śm., Mariannę i Jana Martyniuk.

10. + Dariusza Ruta – intencja od klasy VI c.

11. + Marcina Jackiewicza w 4 r. śm., Genowefę, Zenona, Mariusza i Jana Jakubowskich, Kazimierza, Zbigniewa i Władysławę Kowalczyk.

12. + Irenę Słowik – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Arkadiusza Laskowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

14. + Stanisława Kubuja – intencja od uczestników pogrzebu.

15. + Zofię Choszczewską – intencja od rodz. Gryzów, Beredów i Jackiewiczów.

16. + Annę Gochna – intencja od Haliny Podleśnej.

17. + Ryszarda Kruszewskiego z rodzicami i rodzeństwem, Zofię i Franciszka Główka z synami.

18. + Jana Kubickiego w 2 r. śm., i zm. z rodz. Kubickich i Jackiewiczów.

19. + Jana Dobosza w miesiąc po pogrzebie.

20. + Artura Pietrzyka – imieninowa.

21. + Marka Rudnickiego – intencja od p. Kingi Sosińskiej Wójta Gminy Stanisławów i pracowników Urzędu Gminy.

22. + Eugeniusza Gnich w 2 r. śm., Barbarę Gnich, Bogdana Gryza w 14 r. śm.,

23. + Annę Gańko – intencja od chóru Lira.

1. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Konrada i Izabeli Fiszer oraz w 15 r. ślubu Ziemowita i Niny Fiszer jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich i całej rodziny.

+ Czesława Sowę w 3 r. śm., Helenę i Zbigniewa Sowa.

18.00 + Mirosława Rudnika w 11 r. śm.,