27 Października –30 NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 27 Października –30 NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

27 Października – 30 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:
  • – jutro święto Św. Apostołów Szymona Judy i Tadeusza,
  • – w piątek Uroczystość Wszystkich Świętych.
    W tym dniu Msze Św. wg porządku niedzielnego 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00, nie ma Mszy Św. w Kątach Boruczy.
    Po Mszy Św. o godz. 11.00 wyruszy procesja na cmentarz, gdzie będą modlitwy za zmarłych z wypominkami jednorocznymi. Nie ma Mszy Św. na cmentarzu.
  • – w sobotę wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych,
    Msze Św. o godz. 7.00, 9.00
    i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 9.00 procesja wokół Kościoła z modlitwami za zmarłych. W tym tygodniu przypadają też pierwsze dni miesiąca pt., sob. i ndz. miesiąca.

2.Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. ( W Uroczystość Wszystkich Świętych również na cmentarzu. ) Wypominki jednoroczne czytamy w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w dzień zaduszny. Roczne w każdą niedzielę od I niedzieli Adwentu na wypominki roczne.

3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy misjonarza pracującego na Madagaskarze – będzie głosił słowo Boże, a po Mszach Św. zbierał ofiary do puszki na misje św.

4. 1 i 2 listopada wspólnota oazowa z naszej parafii będzie rozprowadzać znicze przy wejściu na cmentarz. Fundusze uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone na sfinansowanie wyjazdów na rekolekcje wakacyjne. Zachęcamy do wsparcia naszej młodzieży.

5. W sobotę nie będzie zbiórki ministrantów.

7.Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania: w przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich kandydatów.

8. Pragniemy stworzyć w naszej parafii scholę dziecięco-młodzieżową. Zapraszamy do niej wszystkie dzieci oraz młodzież, aby wspólnie śpiewać podczas niedzielnych Mszy o godzinie 11.00. Zapraszamy również dorosłych, którzy chcieliby wesprzeć scholę grą na instrumentach. Pierwsza próba odbędzie się 8 listopada, w piątek, po Mszy wieczornej, w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy!

27 PAŹDZIERNIKA  – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Feliksa i Franciszkę Forysiów, Mateusza Zdanowicza.

1. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Andrzeja i Ewy Musiał z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich i rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Iwony i Grzegorza z podziękowaniem za otrzymane dotychczas łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i dzieci.

3. Dziękczynno – Błagalna w 41 r. ślubu Zofii i Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane dotychczas łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

4. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu  Eugenii i Jana Pietrzyk z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich
    i rodziny.

5. O szybki powrót do zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Mileny.

6. + Katarzynę Gołoś – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Mariana Kowalskiego i Mariana Śliwę i zm. z rodz. Kowalskich i Ładno

8. + Irenę i Janinę Zdanowicz.

9. + Tadeusza Kamińskiego i Tadeusza Szulim – imieninowa.

10. + Czesławę, Wincentego i Władysławę Prus i zm. z rodz Prusów.

11. + Józefa i Bożenę Piotrowskich, Pawła i Jana Andrasików.

12. + Agnieszkę Gadomską – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Tomasza Kesler w 20 r. śm.,

14. + Benedykta Książka – intencja od Irminy Borowskiej.

15. + Jerzego Gadomskiego, Czesława Beredę z rodziną, Marię i Wiktora Urbanowskich.

16. + Stanisława Rosłonia w 19 r. śm., Eugeniusza Rosłonia i Jana Nowaka.

17. + Tadeusza Zdanowicza i Tadeusza Gochnę.

18. + Teresę i Henryka Wichrowskich i zm. z rodz. Wichrowskich.

19. + Zygmunta Szczęsnego – intencja od mieszkańców Małego Stanisławowa.

20. + Tadeusza Szczęsnego z rodzicami, Tadeusza Szczęsnego z rodziną.

21. + Janinę Kowalczyk – intencja od uczestników pogrzebu.

22. + Ks. infułata Stanisława Rawskiego.

11.00   ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Zygmunta i Natalię Zwolińskich, Kazimierza i Mariannę Koseskich.

17.30 Nabożeństwo Różańcowe

18.00 + Zofię Wąsiewicz- intencja od uczestników pogrzebu.

28 Października – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Zofię i Władysława Piotrowskich.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Genowefę i Tadeusza Jankowskich i zm. z rodz.

29 Października – WTOREK

7.00 + Sabinę Kielczyk – imieninowa
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Stanisława Płochockiego i zm. z rodz. Płochockich.

30 Października – ŚRODA

7.00+ Mariana Kowalskiego i Mariana Śliwę.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Władysławę i Mariana Kulesza.

31 Października –  CZWARTEK

7.00 + Stanisława Jackiewicza – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Tadeusza Wytrykusa, Haline i Władysława Skwarskich i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich i Wytrykusów.

1 Listopada –   UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.00+ Józefa Rawskiego w 3 r. śm., Jadwigę Rawską.

1. + Kazimierę, Marka, Władysławę, Władysława, Stanisławę, Wacława, Tadeusza i Jana Beredów. Krystynę i Tadeusza Gochna. Kazimierza i Elżbietę Michalik.
  2. + Agnieszkę Gadomską – intencja od uczestników pogrzebu.
  3. + Annę Orych, Witolda, Maksymiliana, Stanisława, Mariannę i Izabelę Trąbińskich i zm. z rodz. Michalskich i Orychów.

11.00 + ZA ZMARŁYCH PARAFIAN. ( PO MSZY ŚW. PROCESJA WYPOMINKOWA NA CMENTARZ PARAFIALNY)

18.00 + Henrykę Trąbińską w 3 r. śm., Jana i Czesława Trąbińskich.,

2 Listopada– SOBOTA  ( DZIEŃ ZADUSZNY)

7.00 + Adama Skrodzkiego.

9.00 + MSZA ŚW. WYPOMINKOWA ZA ZMARLYCH POLECONYCH W WYPOMINKACH.

18.00 + Leokadię i Jana Ochmanów i zm. z rodz. Ochmanów, Marmurowskich i Sędków.