25 sierpnia/ XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 sierpnia / XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie Św. Moniki, w środę wspomnienie Św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła, w czwartek wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja z racji I-szej Niedzieli miesiąca.

2. W przyszłą niedziele przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

3. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

4. W poniedziałek 2 września o godz. 8.15 Msza św. na rozpoczęcie roku Szkolnego.

5. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

26 SIERPNIA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Lucynę i Piotra Janiszewskich.
18.00 + Michała Gadomskiego w 3 r. śm., Mieczysława Gadomskiego, Halinę i Stanisława Gorczyca, Stanisława Banaszka, Łukasza i Jana Gadomskich.

27 SIERPNIA– WTOREK
7.00 + Jana Główkę w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Helenę Rawską w 9 r. śm., Jana Rawskiego i zm. z rodz. Rawskich i Zdanowiczów.

28 SIERPNIA – ŚRODA
7.00 + Stanisława Kielczyka w 11 r. śm., Sabinę Kielczyk.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Marty i Sławomira jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

29 SIERPNIA – CZWARTEK
7.00 + Artura Pietrzyka – urodzinowa.
18.00 + Pelagie i Jana Gryz.

30  SIERPNIA– PIĄTEK
7.00 + Annę i Henryka Kosińskich i ich rodziców i dziadków.
18.00 + Helenę i Aleksandra Milewskich.

31  SIERPNIA – SOBOTA
7.00 + Ewę, Józefa, Natalię, Józefa, Wiktora i Władysława Kaim, Aleksandra, Adama i Kazimierza Jackiewiczów.
16.00 ŚLUB: Kinga Sierhej i Jakub Brodzik.
17.00 ŚLUB: Agnieszka Grudzień i Mariusz Kacprzyk.
18.00 + Tadeusza Wytrykusa w 34 r. śm., Halinę i Władysława Skwarskich i zm. z rodz. Kielaków, Skwarskich i Płochockich, Delczyńskich i Wytrykusów.

1 WRZEŚNIA– 22 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Księdza Proboszcza Bronisława z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w dniu jego imienin.

1. + Bronisława, Helenę i Józefa Malesów i za całą rodz. Malesów, Janinę i Romana Gromadowskich, Jana i Józefę Rosów, Zofię Cyrańską, Czesława Piekut, Celinę Łuczyńską

2. + Stanisława Zmokłego w 16 r. śm., Mariana i Czesławę Zmokłych, Józefa i Jadwigę Rawskich, Stanisława Nagrabę.

3. + Stefana, Rozalię i Jana Kur, Annę i Jana Sarna i zm. z rodz. Kurów i Sarnów.

4. + Stanisława, Stefana i Ewę Kubuj, Mariannę, Władysława, Jana i Stanisława Główka.

5. + Dariusza Ruta – intencja od klasy VIII b.

6. + Władysława i Stefanię Bielickich.

7. + Eugenię Kopaniarz w miesiąc po pogrzebie.

8. + Jana Główkę – intencja od Andrzeja i Zofii Główka.

9. + Marię Prus w 6 r. śm., Jerzego Prusa.

10. + Tadeusza Mosaka w miesiąc po pogrzebie.

11. + Sławomira Tabor w 1 r. śm., Pawła Perzanowskiego w 9 r. śm., Zofię i Franciszka Tabor, Sławomira i Mariannę Perzanowskich, Mariannę, Hipolita i Jana Kielczyk, Bronisławę i Franciszka Rysiawa, Mariannę Kacprzak z rodziną.

12. + Tadeusza Depka w miesiąc po pogrzebie.

13. + Ryszarda Wójtowicza – intencja od uczestników pogrzebu.

14. + Wiesława Klagę – intencja od uczestników pogrzebu.

15. + Natalię Bąkowską – intencja od uczestników pogrzebu.

16. + Tadeusza Gąsiorka w 17 r. śm., i zm. z rodz. Gąsiorków i Gąsiorów.

17. + Lucynę Kaim w 4 r. śm., Sylwestra Kaima.

18. + Helenę w 1 r. śm., i Władysława Kaczmarskich, Katarzynę i Jana Araźnych i zm. z rodz. Araźnych I Kaczmarskich.

19. + Jana Beredę w 39 r. śm., i zm. z rodz. Prusińskich i Beredów.

+ Stefanię i Piotra Parol, Stefanię i Jana Słowik.

18.00 + Małgorzatę Ciechanowicz w 34 r. śm., Romana Myśliwiec i zm. z rodz. Ciechanowicz i Myśliwiec.