23 CZERWCA/ XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23 CZERWCA / XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś 19 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Bp. Romualda Kamińskiego. Zachęcamy do modlitwy w Jego intencji.

2. Jutro Uroczystość Św. Jana Chrzciciela głównego patrona naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, w sobotę Uroczystość świętych Ap. Piotra i Pawła – taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność duszpasterską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.

3. Nasza parafia, wraz z Wójtem Gminy Stanisławów panią Kingą Anną Sosińską organizuje w przyszłą niedzielę piknik rodzinny. Zapraszamy na plac przy kościele od godz. 12 do 17. W programie wiele atrakcji dla dzieci m.in.: plac zabaw, zjeżdzalnie, gry i zabawy, animacje, przejażdżki kucykami, pokaz sprzętu służb mundurowych (wojska, policji i straży pożarnej), miasteczko rowerowe, fotobudka 360° i inne. Zapraszamy!

4. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

24 CZERWCA – PONIEDZIAŁEK

7.00 Dziękczynno – Błagalna w 3 r. urodzin Neli Słowik jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Janinę i Henryka Słowik.

25 CZERWCA– WTOREK
7.00 + Józefa Zdanowicza w 56 r. śm., i zm. z rodz. Zdanowiczów i Tacikowskich.
18.00 + Bożenę Smuga w 7 r. śm.,

26 CZERWCA – ŚRODA
7.00 + Stanisława Glinkę i zm. z rodz. Glinków.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 19 r. ślubu Beaty i Dariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Patryka, Oli i Bartosza.

27  CZERWCA – CZWARTEK
7.00 + Mariannę Dyła.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Jana, Piotra, Helenę i Aleksandra Gańko – imieninowa, Władysława, Genowefę i Celestyna Rawskich i zm. z rodz. Rawskich i Prusów, Małgorzatę Ciechanowicz i Czesławę Prus.

28 CZERWCA– PIĄTEK
7.00 + Feliksę Ołdak w 31 r. śm., Romana, Cecylię, Jadwigę i Andrzeja Ołdak.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Grzegorza Wielgo w dniu urodzin.

29 CZERWCA – SOBOTA  ( UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA )
7.00 + Halinę i Władysława Skwarskich, Tadeusza Wytrykusa z rodzicami i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich, Kielaków i Płochockich.

16.30 ŚLUB: Karolina Milewska i Krystian Marciniak.

17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 17 r. ślubu Wioletty i Michała Ignatowskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

30 CZERWCA – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Władysławę Wojdyna – imieninowa, Stanisława Wojdynę, Piotra Rek, Lucynę Zielińską.

1. Dziękczynno – Błagalna w rocz. urodzin Ewy i Ani jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla nich.

2. + Mariana i Zofię Michalak – imieninowa.

3. + Pawła, Jana, Janinę i Michała Andrasików, Genowefę, Józefa i Bożenę Piotrowskich.

4. + Janinę, Władysława i Jana Brzezińskich dziadków Brzezińskich i Dąbrowskich, Helenę i Stefana Komuda, Alicję Marczakowską z rodzicami, Andrzeja Witkowskiego, Bogdana Zielińskiego.

5. + Janinę i Mariana Kowalskich.

6. + Piotra Dziubaka z okazji imienin.

7. + Stanisława Endzelma w 11 r. śm., Alicję i Karola Endzelm.

8. + Lucynę i Piotra Janiszewskich z racji imienin.

9. + Władysława Prusa.

10. + Piotra Mielczarka – imieninowa.

11. + Halinę Jerzak – intencja od Kasi Wnuk z rodziną.

12. + Władysława – imieninowa i Helenę Kaczmarskich, Jana i Katarzynę Araźnych.

13. + Krystynę Szczęsną – intencja od Zuzanny i Jana Suchenek z rodziną.

14. + Wojciecha Gołosia w miesiąc po pogrzebie.

15. + Grzegorza Słowika w miesiąc po pogrzebie.

16. + Lucynę Szczęsną – imieninowa, Tadeusza Szczęsnego z rodziną i zm. z rodz. Szczęsnych, Mariana Szczęsnego – imieninowa.

17. + Zofię i Władysława Bielickich.

18. + Jana Kulma i zm. z rodz. Kulma.

19. + Krystynę Zdanowicz – intencja od Marleny i Artura Jaśkiewicz.

17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

18.00 + Leokadię, Eugeniusza i Pawła Baranowskich.