22 Września –XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

W tym tygodniu przypada:

• wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  • w piątek wspomnienie Św. Wincentego á Paulo, prezbitera,
  • w sobotę wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  1. W sobotę o godz. 11.00 w Rządzy uroczysta Msza Św. z racji 90 rocznicy powstania OSP Rządza.
  2.  Zapraszamy jutro- poniedziałek o godz. 18.00 na Mszę Św. w intencji wszystkich parafian, którzy noszą bądź w sierpniu przyjęli   Szkaplerz Karmelitański NMP z Góry Karmel
  3. Intencje mszalne na rok 2020 będziemy przyjmować od  wtorku 1 października 2019 r
  4. Zapraszamy wszystkich ministrantów oraz kandydatów na zbiórki, które odbywają się w soboty o godzinie 10.00.
  5. Zapraszamy młodzież od 7  klasy szkoły podstawowej na spotkania wspólnoty oazowej.
  6. Zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę za tydzień, 29 września, po Mszy o godzinie 9.00.
  7. Zmieniliśmy godzinę spotkań kręgu biblijnego, na który zapraszamy wszystkich parafian. Od najbliższej środy spotkania będą się odbywać bezpośrednio po Mszy wieczornej, tj. ok. 18.30 w salce parafialnej.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz.11.00 z inicjatywy p. posła Daniela Milewskiego będzie miał miejsce koncert
    pt. “Papież Wolności”. Koncert wykona zespół wokalno-aktorski SONANTO. Będzie to pełen refleksji program artystyczny dedykowany pamięci Św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

22 września  – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 Dziękczynno – Błagalna w 30 r. ślubu Adama i Renaty z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

1.  Dziękczynno – Błagalna w int. Ks. Mateusza z racji imienin.

2. Dziękczynno – Błagalna za Kółko Różańcowe z Sokóla i Kolonii Stanisławów.

3. + Bartosza Szadkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Ewę Kosiorek

5. + Bolesława Wróblewskiego.

6. + Bolesława Prusa w 19 r. śm.,

7. + Janusza w 21 r. śm., Czesławę Paczkowską z rodzicami i rodziną, Łukasza Wojtyńskiego.

8. + Mariusza Śliwę – intencja od znajomych z Mińska Maz.

9. + Katarzynę Gołoś – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Aleksandra Gadomskiego i Jadwigę Lewandowską.

11. + Józefa Brzezińskiego, Irenę i Henryka Brzezińskich z rodziną.

11.00   ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+  Mariannę Sobolewską w 3 r. śm., Aleksandra Sobolewskiego, Ewę i Stanisława Puszkarskich i zm. z rodz. Kielczyków.

18.00 + Mateusza Zdanowicza – imieninowa.

23 Września – PONIEDZIAŁEK  Wspomnienie Św. Ojca Pio

7.00 + Franciszka Tabora – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Dziękczynno – Błagalna Bogu w Trójcy Św. Jedynemu przez Niepokalane Serce Maryi za łaskę nałożenia szkaplerza św. w naszej parafii z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla noszących szkaplerz i wszystkich parafian.

24 Września – WTOREK

7.00 + Wiesława Hutkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Dziękczynno – Błagalna za dar życia Marysi z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.

25 WRZEŚNIA – ŚRODA

7.00 + Jana Stępień – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Stanisławę Piotrkowicz w 15 r. śm., Janinę i Antoniego Jackiewiczów.

26 Września –  CZWARTEK

7.00 + Krystynę Słowik – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 O Boże Błogosławieństwo i łaskę wiary dla całej rodziny Bogu wiadomej.

27 WRZEŚNIA – PIĄTEK  Wspomnienie Św. Wincentego á Paulo, prezbitera,

7.00 + Wiesława Gajczego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Anny i Józefa Gadomskich, oraz w 70 r. urodzin Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

28 WRZEŚNIA– SOBOTA Wspomnienie św. Wacława, męczennika

7.00 + Wacława, Mirosława, Jana i Wiktorię Szczęsnych z rodziną, Wacława, Stanisławę Beredów z rodziną

11.00 Msza Św. w RządzyDziękczynno – Błagalna w 90 lecie powstania OSP w Rządzy

18.00 + Wacława – imieninowa, Janinę i Wojciecha Słowik, Leokadię Gnich.