21 Lipca –XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 21 Lipca –XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

21 LIPCA  – XVI  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:

• jutro święto św. Marii Magdaleny;

• we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;

• w środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy;

• w czwartek święto św. Jakuba Apostoła;

• w piątek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.

2. Przypominamy, że w kruchcie kościoła wyłożone są ulotki z informacjami na temat szkaplerza. Nałożenie szkaplerza odbędzie się 4 sierpnia na Mszy o 9.00.
    Osoby mające pragnienie przyjąć szkaplerz prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

3. Przypominamy, że w okresie wakacji spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św.
    W Niedziele spowiedź przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00, podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00

4.  Jest czas wakacji- przypominamy o odpowiednim stroju w Kościele.

21 LIPCA – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Adama Skrodzkiego – 21 greg.
  1. + Janinę Wojdyna w 25 r. śm., Janinę i Jerzego Gnichów, Agnieszke Dwórznik i zm. z rodz. Gnichów i Wojtyńskich.

2. + Bohdana Dobosza – imieninowa

3. + Stanisława Rogala w 63 r. śm., Stanisławę, Jana i Zdzisława Rogala i zm. z rodz. Krysików

4. + Stefana i Stanisława Ołdaków, Władysławę Miętus, Stanisławę, Aleksandra, Jana i Jarosława Wielgo, Henrykę Korsak, Krzysztofa Dominiczaka.

5. + Czesławę i Czesława Wojdynów – imieninowa, Czesławę Urbaniak

6. + Mariusza Śliwę – intencja od rodziny Jaśkiewiczów.

7. + Mariannę Dyła w miesiąc po pogrzebie.

8. + Jacka Kulmę w miesiąc po pogrzebie.

9. + Janusza Zycha w 5 r. śm.,

10. + Czesława Książka w 2 r. śm., Janinę i Jana Gnich, Annę i Władysława Książek

11. Czesława Więch – imieninowa i zm. z rodz.

12. + Eugenię Pietrzyk, Stanisławę i Piotra Cichockich, Annę Rek, Annę i Adama Wiśniewskich

13. + Stanisława.

14. + Edwarda Wilk – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Tadeusza Gadomskiego w 13 r. śm., rodziców Gadomskich i Ziółkowskich, dziadków Kowalskich, Janinę Gadomską.
 18.00+ Wacławę, Aleksandra i Ludwikę Wichrowskich i zm. z rodz. Wichrowskich i Roguskich, Mariannę i Franciszka Wieczorek i zm. z rodz. Wieczorków i Kieruzelów

22 LIPCA – PONIEDZIAŁEK ( ŚW. MARII MAGDALENY)

7.00 + Adama Skrodzkiego – 22 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Klaudii Czapskiej z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i rodziny.

23 LIPCA – WTOREK ( ŚW. BRIGIDY, ZAKONNICY )

7.00 + Adama Skrodzkiego –23 greg.
18.00 + Stanisława Bereda w 7 r. śm., Barbarę Bereda i zm. z rodz. Beredów i Prusów.

24 LIPCA – ŚRODA (ŚW. KINGI,DZIEWICY)

7.00 + Adama Skrodzkiego – 24 greg.
18.00 + Annę i Bolesława Ludwiniak, Jana i Bolesława Bernat, Przemysława Żach. Zdzisława, Jana, Stanisława i Stasię Rogala

25 LIPCA  –  CZWARTEK ( ŚW. JAKUBA, APOSTOŁA )

7.00 + Adama Skrodzkiego – 25 greg.
18.00 + Józefę Pergoł w 20 r. śm., Władysława i Zdzisława Pergoł, Annę i Jana Wojdyna z rodzina, Zofię i Andrzeja Wojtyńskich z rodziną.

26 LIPCA – PIĄTEK (ŚW. JOACHIMA I ANNY RODZICÓW NMP)

7.00 + Adama Skrodzkiego –26 greg.
18.00 + Annę Kruk – imieninowa z rodzicami, Bronisławę i Jana Kruk, Stanisławę i Stanisława Kaczmarskich

27 LIPCA – SOBOTA

7.00 + Adama Skrodzkiego – 27 greg
18.00 + Halinę Kruszewską, Annę, Stanisława i Adama Przedlackich i dziadków Przedlackich i Gąsiorków.