20 Października –29 NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 20 Października –29 NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

20 Października – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada we wtorek wspomnienie Św. Jana Pawła II.

2.Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny.

3.Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe według zasad z poprzednich latach

4. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w naszym Kościele codziennie o godz. 17.30.

5. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania: uległ zmianie termin wizytacji naszej parafii przez biskupa, a więc także termin bierzmowania. Odbędzie się ono 28 czerwca, a więc tuż po zakończeniu roku szkolnego. Prosimy o uwzględnienie tego w planowaniu wakacji.

7. Pragniemy stworzyć w naszej parafii scholę dziecięco-młodzieżową. Zapraszamy do niej wszystkie dzieci oraz młodzież, aby wspólnie śpiewać podczas niedzielnych Mszy o godzinie 11.00. Zapraszamy również dorosłych, którzy chcieliby wesprzeć scholę grą na instrumentach. Pierwsza próba odbędzie się 8 listopada, w piątek, po Mszy wieczornej, w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy!

20 PAŹDZIERNIKA  – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Józefa Jackiewicza w 30 r. śm., Jadwigę Jackiewicz, Antoniego i Adama Gromadowskich i zm. z rodz. Jackiewiczów i Jaworskich.

1. Dziękczynno – Błagalna w 15 r. ślubu Magdaleny i Tomasza Sobańskich z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 70 r. urodzin Barbary Piotrowskiej z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej jej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 65 r. urodzin Jana z prośba o łaskę żywej wiary, zdrowie duszy i ciała pod szczególną opieką Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego, oraz nieustanne Boże prowadzenie.

4. + Łukasza Wojtyńskiego – intencja od Martyny Kot.

5. + Leokadię i Henryka Szczęsnych z rodziną i zm. z rodz. Gańków.

6. + Benedykta Książka – intencja od Edyty i Romana Kowalskich z dziećmi.

7. + Mariusza Śliwę – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Jarosława Wojdynę w 1 r. śm., Jana Wojdynę z rodzicami, Władysława i Paulinę Kurków z rodzicami, Mikołaja Figla.

9. + Jana-Zbigniewa Trąbińskiego w 5 miesiąc po śm., Janinę i Bolesława Trąbińskich, Józefa Brzezińskiego z całą rodziną.

10. + Monikę Gnich – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00   ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Janinę, Jana i Mieczysława Waszkiewiczów, Wacława, Genowefę i Tadeusza Rosów.

17.30 Nabożeństwo Różańcowe

18.00 Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Konrada i Ewy z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

21 Października – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Jadwigę Rudnik w miesiąc po pogrzebie.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Sławomira Ciostek w 10 r. śm., Helenę i Tomasza Morawskich, Kazimierza Pajączkowskiego.

22 Października – WTOREK

7.00 + Mirosława Kielaka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Eugeniusza Pyziołek w 5 rocz. śm.,

23 Października – ŚRODA

7.00+ Henryka Rosłonia – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 + Jana Gryza i Pelagię Gryz.

24 Października –  CZWARTEK

7.00+ Władysława Kowalskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 17 r. urodzin Aleksandry z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

25 Października – PIĄTEK

7.00 + Janinę-Honoratę Gnich – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Antoniego Mrozińskiego w 4 r. śm.,

26 Października– SOBOTA

7.00 + Franciszka Zdanowicza, Annę, Mariana i Jana Perzanowskich.
15.30 ŚLUB: Katarzyna Jurek i Tomasz Wojciechowski.
16.30 Dziękczynno – Błagalna w 6 r. powstania grupy AA  „Ocaleni „ z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich rodzin.
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.00  ŚLUB: Edyta Kruszewska i Krzysztof Gawron.