2 czerwca – VII NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 2 czerwca – VII NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA>> kliknij

VII  Niedziela Wielkanocy

W tym tygodniu przypada jutro wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy w środę wspomnienie św. Bonifacego biskupa i męczennika w sobotę wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

Przyszła Niedziela- Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocny.
W sobotę 08.06. po Mszy św. wieczornej zapraszamy na czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Dzisiaj przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Nabożeństwo czerwcowe w naszym Kościele codziennie o godz. 17.30

W piątek spowiedź z racji I-szego piątku miesiąca od godz.17.00

W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 będziemy gościć chór z Białorusi. Po Mszy św. o godz.11.00 chór wykona koncert pieśni. Serdecznie zapraszamy.

Bardzo prosimy aby na chór wchodziły tylko osoby odpowiedzialne za oprawę muzyczną Mszy Św.

Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19.30.

W sobotę grupa ministrantów uda się do Loretto k. Wyszkowa na zlot Służby Liturgicznej.

2 CZERWCA – VII NIEDZIELA WIELKANOCY ( UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO ) INTENCJE MSZALNE

7.00 + Zofię Sienkowską w 22 r. śm., Ludwika Sienkowskiego, Zofię, Kryspina i Jana Kominków i zm. z rodz. Kowalczyków.
  1. Dziękczynno – Błagalna w 35 r. ślubu Jolanty i Andrzeja Endzelm z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny

2. Dziękczynno – Błagalna w 60 r. urodzin Wiesławy z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże Błogosławieństwo dla niej i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. urodzin Marzanny Kielak z podziękowaniem za otrzymane łaski, oraz z prośbą o zdrowie,  Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej jej rodziny.na w 18 r. urodzin Jakuba z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi dla niego i rodziny.

4. Dziękczynno – Błagalna w 6 r. powstania Róży Różańcowej z Ładzynia, któremu patronuje Matka Boża Loretańska z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków koła i ich rodzin, oraz za śp. Czesławę i Albinę.

5. O dar szybkiego powrotu do zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Zofii Ludwianiak.

6. + Bogdana Kalbarę.

7. + Helenę w 18 r śm., i Czesława w 20 r. śm., Michalskich.

1. + Annę i Józefa Rasztawickich i ich rodziców. Czesławę Roszkowską.

2. + Henryka Kamińskiego w 13 r. śm., Władysławę i Jana Kamińskich.

3. + Jana Stępnia w miesiąc po pogrzebie.

4. + Bartosza Szadkowskiego – intencja od Zespołu Szkolnego w Stanisławowie.

5. + Jerzego Poławskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00 UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Władysławę, Stanisława i Jana Lewandowskich, Julię i Józefa Gołebiewskich.
 17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Wacława Boruckiego w 31 r. śm., jego rodziców i siostry Janinę, Zofię, Stefanię i Czesława Perzanowskich i zm. z rodz. Perzanowskich. Barbarę Rosłoń.

3 CZERWCA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Tadeusza Bąkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo czerwcowe
18.00 +Wacława Reka w 14 r. śm., Zofię Wiśniewską w 11 r. śm., Stanisława Szubę w 5 r. śm., i zm. z rodz. Reków i Szubów.

4 CZERWCA – WTOREK

7.00 + Stanisława Miąsko – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Henrykę, Jana i Czesława Trąbińskich

5 CZERWCA – ŚRODA

7.00 + Sabinę Kielczyk – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo czerwcowe
18.00 + Jana Gryza w 7 r. śm.

6 CZERWCA – CZWARTEK ( I-szy czwartek miesiąca)

7.00 + Franciszka Tabor – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo czerwcowe
18.00 + Władysława Kaczmarskiego, Katarzynę i Jana Araźnych.

7 CZERWCA – PIĄTEK ( I -szy piątek miesiąca)

7.00 + Wiesława Hutkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo czerwcowe
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 11 r. ślubu Marianny i Mieczysława Mielczarek z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

8 CZERWCA – SOBOTA

7.00 + Jana Stępień – intencja od uczestników pogrzebu.
7.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.
Po Mszy Świętej  czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego.