2 CZERWCA/ IX NIEDZIELA ZWYKŁA

2 CZERWCA / IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika, w czwartek na zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała na Mszach św. obrzęd błogosławieństwa wianków, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – dzień modlitw o świętość Kapłanów. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne. W tym dniu spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.00, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym Kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

3. W przyszłym roku uroczystość I-szej Komunii św. dzieci będzie 11 maja ( niedziela ) o godz. 11.00. Rocznica I- szej Komunii św. 25 maja ( niedziela ) godz.. 11.00.

4. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało mieszkańcom Stanisławowa, Strażakom, mieszkańcom Zalesia i Sokóla.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

3 CZERWCA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Stanisławę Jackiewicz – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Wacława Reka w 19 r. śm., Stanisławę Szuba w 10 r. śm., Zofie Wiśniewską w 16 r. śm., i zm. z rodz. Reków, Szubów i Kostkków.

4 CZERWCA– WTOREK
7.00 O pomyślną operacje dla Gabrysi.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Halinę Gorczyca w 1 r. śm.,  Stanisława Gorczyca, Michała i Mieczysława Gadomskich, Stanisława Banaszka, Łukasza i Jana Gadomskich.

5 CZERWCA – ŚRODA
7.00 O światło Ducha św. dla rządzących.
18.00 + Jana Gryza w 12 r. śm.,

6 CZERWCA – CZWARTEK
7.00 W intencji Panu Bogu wiadomej.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 17 r. urodzin Zuzi jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny

7 CZERWCA– PIĄTEK  ( UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
7.00 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna za Koło Różańcowe z ul. Rynek Południe ze Stanisławowa z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich członkiń Koła i o życie wieczne dla zmarłych członkiń Koła.

8 CZERWCA – SOBOTA
7.00 + Alinę Rendaszka w 2 r. śm.,
16.30 ŚLUB: Anna Muszelik i Piotr Pękosławski.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 ŚLUB: Wioletta Damętka i Sebastian Laszkowski.

9 CZERWCA – 10 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Władysławę Wojdyna w 3 r. śm., Stanisława Wojdynę, Lucynę Zielińską.

1. Dziękczynno – Błagalna w 16 r. ślubu Marianny i Mieczysława Mielczarek jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i dzieci.

2. + Piotra Mielczarka.

3. + Julię w 18 r. śm., Aleksandra, Jana i Elżbietę Bielickich.

4. + Andrzeja Kielczyka w 4 r. śm., Jana Piwek w 27 r. śm., Mariannę i Stanisława Piwek, Wacława i Zofię Kielczyk.

5. + Antoniego Biesiadę z rodzicami, Kazimierza Biesiadę, Kamila Prusa i zm. z rodz. Szczęsnych.

6. + Czesławę i Barbarę Rogala.

7. + Jadwigę Kulma – intencja od Wojtka Napory.

8. + Zdzisława Kosińskiego – intencja od Ryszarda i Marzeny Brzezińskich z rodziną.

9. + Władysława i Helenę Kaczmarskich, Jana i Katarzynę Araźnych

10. + Leokadię Bieńkowską w 38 r. śm., Stanisława i Krzysztofa Bieńkowskich.

11. + Mariusza Radzio w miesiąc po pogrzebie.

12. + Mariannę Bartnicką w 2 r. śm., Józefa i Stanisławę Bereda.

13. + Krystynę Gołębiewską, Ludwika, Krzysztofa i Mirosława w 3 r. śm.,

11.00  ZA PARAFIAN