19 stycznia- 2 NIEDZIELA ZWYKŁA- OGŁOSZENIA>> kliknij

— 19 stycznia- 2 NIEDZIELA ZWYKŁA- OGŁOSZENIA>> kliknij

19 STYCZNIA- 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Do 25 stycznia włącznie trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

2. W tym tygodniu przypada we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła.

3. Dziś gościmy w naszej parafii małżeństwo Natalię i Aleksandra Jurkowskich pochodzących z Ukrainy, razem tworzą zespół „ Klasyczne Anioły ”. Są zawodowymi muzykami, solistami, absolwentami prestiżowego Uniwersytetu im. Piotra Czajkowskiego w Kijowie. Po każdej Mszy św. zapraszam na koncert kolęd w ich wykonaniu. Przy wyjściu z Kościoła będzie można kupić płyty CD z twórczością naszych gości, w ten sposób chciejmy wyrazić naszą wdzięczność za przybycie artystów i wesprzeć ich działalność.

4. Jutro 2 rocznica ingresu Pasterza Diecezji Bp. Romualda Kamińskiego. Polecajmy go naszej pamięci w modlitwie.

5. W tym tygodniu zakończymy wizytę Duszpasterską w naszej parafii. Każdy, kto nie mógł   przyjąć  nas w wyznaczonym terminie może zgłosić chęć ustalenia nowego terminu wizyty Duszpasterskiej.

6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.

INTENCJE MSZALNE/ 2 NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 + Lucynę i Jana Białków z rodziną.
1. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Anny i Stefana Bereda z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.
2. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Katarzyny i Pawła Jackiewiczów z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich i rodziny.
3. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Kamili Budnej jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i rodziny.
4. + Janinę Mosak w 4 r. śm., Jana Mosaka w 24 r. śm.,
5. + Tadeusza Kamińskiego w 10 r. śm., Julię i Mariana Kamińskich, Bronisława i Genowefę Szulim i zm. z rodz. Szulimów.
6. + Hannę Krysik w 2 r. śm.,
7. + Anielę i Mieczysława Zdyb w rocz. śm., i zm. z rodz. Trąbińskich i Zdybów.
8. + Benedykta Książka.
9. + Ewę Kozłowską w rocz. śm.,
10. + Henryka Brzezińskiego – imieninowa, Irenę i Józefa Brzezińskich i zm. z rodz. Płoszajów, Mirosławę Płoszaj.
11. + Henrykę Skuza w 15 r. śm., Józefa Skuzę w 35 r. śm., Henryka Skuzę w 10 r. śm.,
12. + Janinę i Jana Kowalczyków.
13. + Jarosława Jerzaka i zm. z rodz. Jerzaków.
14. + Henryka i Stanisławę Buta z rodzicami i rodziną.
15. + Czesławę, Czesława i Zbigniewa Jackiewiczów z rodziną.
16. + Jadwigę i Jana Świerczewskich, Julię i Władysława Chrościckich i zm. z rodz. Chrościckich i Świerczewskich.
17. + Józefa Domańskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18. + Agnieszkę Uścińską w 11 r. śm.

11.00  ZA PARAFIAN

18.00 +  Zofię Szczęsną w 5 r. śm., Zygmunta Szczęsnego z rodzicami.

20 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Henryka Ratyńskiego w 20 r. śm., Genowefę, Stanisława i Antoniego Ratyskich.
7.00 + Emilię Trybulec.

21 STYCZNIA – WTOREK
7.00 + Romana-Edwarda Wyrzykowskiego w miesiąc po pogrzebie.
7.00 + Zm. z rodz. Wyrzykowskich, Szuwarskich, Skibczaków, Prasków i Przybylskich.

22  STYCZNIA – ŚRODA
7.00 + Za dusze cierpiące w czyśćcu.
7.00 + Jana Rawskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

23 STYCZNIA – CZWARTEK
7.00 + Krzysztofa Gromadowskiego Rawskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
7.00 + Zygmunta Kulmę – intencja od uczestników pogrzebu.

24  STYCZNIA – PIĄTEK
7.00 + Edwarda Słowika – intencja od uczestników pogrzebu.

25  STYCZNIA – SOBOTA
7.00 + Jerzego Poławskiego – intencja od uczestników pogrzebu.