18 sierpnia/ XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 sierpnia / XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w środę wspomnienie św. Piusa X papieża, w czwartek wspomnienie NMP Królowej, w sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

2. Dziś o godz. 11.00 Msza św. dziękczynna za plony. Dalsze części uroczystości z licznymi atrakcjami na stadionie.

3. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00 i 18.00.

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

19 SIERPNIA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Adama Baranowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Zuzannę i Franciszka Wielgo, Elżbietę i Franza ROMSTORFER.

20 SIERPNIA– WTOREK
7.00 + Włodzimierza Mroczka  – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 4 r. ślubu Łukasza i Pauliny Czajkowskich oraz w 30 r. urodzin Łukasza i w 2 r. urodzin ich synka Frania z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej.

21 SIERPNIA – ŚRODA
7.00 + Sławomira Skuzę – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Krystynę Zdanowicz – intencja od Adama z rodziną.

22 SIERPNIA – CZWARTEK
7.00 + Barbarę Zdanowicz.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 15 r. ślubu Ewy i Karola jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

23  SIERPNIA– PIĄTEK
7.00 + Tadeusza Szostak – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Stefana Wieczorka w 10 r. śm., Tadeusza Zająca w 8 r. śm., Janinę Wołkowicz w 4 r. śm.,

24  SIERPNIA – SOBOTA
7.00 + Stanisława Cichockiego.
16.00 ŚLUB: Ewelina Szuba i Marek Czyżewski.
17.00 ŚLUB: Karolina Wielgo i Konrad Jackiewicz.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Marty i Daniela Bogdańskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

25  SIERPNIA– 20 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Antoniego i Czesławę Świderskich, Barbarę i Jana Kielczyk, Stanisława Kielczyka.

1. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Aliny i Krzysztofa jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 4 r. ślubu Pauliny i Adriana jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich syna Igora.

3. + Stanisławę, Wacława, Jana, Zofię i Mariannę Bereda z rodziną, Genowefę i Jana Bereda i zm. z rodz. Szczęsnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. + Zofię i Kazimierza Janickich.

5. + Helenę, Aleksandra, Katarzynę, Stanisława, Romana, Mariana, Tadeusza, Romanę, Alicję i Zofię oraz całą rodz. Chudzików i Sęków.

6. + Kazimierza w 45 r. śm., Jadwigę i Sławomira Świętochowskich.

7. + Jana Główkę – intencja od mieszkańców wsi Porąb.

8. + Sławomira Gnich w 1 r. śm., Adama Gajc i zm. z rodzin Widłasiów, Zdanowiczów i Gnichów,

9. + Marię Makowiecką – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Wiesława Jaworskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Mieczysława Prusa – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Krystynę Szczęsną – intencja od chrześniaka Adama z żoną i córką.

13. + Bolesława Prusa – imieninowa.

14. + Jacka Domańskiego – intencja od OSP Rządza.

13.30 Msza Święta w Kątach Boruca

+ Rozalię i Henryka Kamińskich, Jerzego i Zenona Kamińskich, dziadków Kamińskich i Pytkowskich, Cezarego.

18.00 + Józefa i Tadeusza Perzanowskich, Karolinę, Jana, Tomasza i Tadeusza Lach.