18 października -29 NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

18 października – 29  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada: we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera,
    w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

2. Dzisiejsza niedziela misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszym Kościele odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zachęcamy do udziału w nich.

4. W związku z nasileniem zagrożenia epidemiologicznego przypominamy o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa.
    W tym o obowiązku zakładania maseczek, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu społecznego.

5. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych w/g tych samych zasad co w poprzednich latach.

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

18 października-  29 NIEDZIELA ZWYKŁA/ INTENCJE MSZALNE

7.00 + Halinę i Stanisława Kominek i ich dzieci: Tadeusza, Zenona, Marię, Mariana, Elżbietę, Jana, Grażynę i Tadeusza Książek.

1. Dziękczynno – Błagalna w 26 r. ślubu Moniki i Piotra z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich, dzieci i wnuka Antosia.

2. Dziękczynno – Błagalna w 35 r. ślubu Małgorzaty i Zbigniewa z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 35 r. ślubu Katarzyny i Stanisława Domańskich
    z podziękowaniem za otrzymane dotychczas łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i dzieci.

4. Dziękczynno – Błagalna w 36 r. ślubu Elżbiety i Grzegorza Kruszewskich oraz w 12 r. ślubu Marty i Mariusza Kruszewskich z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

5. Dziękczynno – Błagalna w 7 r. powstania grupy AA „ Ocaleni ” z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wytrwałość w trzeźwości dla członków grupy i dla całej wspólnoty AA.

1. + Henryka, Leokadię, Władysława i Józefa Szczęsnych z rodziną i zm. z rodz. Gańków.

2. + Irenę Kalinowską – intencja od rodz. Kalinowskicj.

3. + Dariusza Kowalczyka w miesiąc po pogrzebie.

4. + Romana Wyrzykowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Jadwigę Rawską – imieninowa, Józefa Rawskiego, Stanisława Zmokłego, Stanisława Nagrabę i zm. z rodz. Rawskich i Gadomskich.

6. + Jadwigę Malesa i zm. z rodz. Malesów.

7. + Leszka Ludwiniaka – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Jadwigę Maciejak w 1 r. śm.,

9. + Teresę Jackiewicz – imieninowa i zm. z rodz. Jackiewiczów i Kowalczyków.

10. + Jana Kaima w 50 r. śm.,

11. + Jadwigę Mikiszka w 4 r. śm.,

11. 00  ZA PARAFIAN

+ Aleksandra, Władysławę, Henryka i Eugeniusza Sasinów.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Jadwigę Lewandowską w 4 r. śm.,

19 października – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Jana Rawskiego w 1 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Marka i Małgorzaty oraz w 1 r. chrztu św. syna Wojtka z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i całej rodziny.

20  października – Wtorek
7.00 + Cecylię Wielgo – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 50 r. urodzin Beaty Czajkowskiej z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.

21  października – Środa
7.00 + Lucynę Kaim – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Sławomira Ciostka w 11 r. śm., Tomasza i Helenę Morawskich, Kazimierza Pajęczkowskiego, Waldemara i Danutę Garnier.

22  października – CZWARTEK
7.00 + Krzysztofa Pacura w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Eugeniusza Pyziołek w 7 r. śm.,

23  października – PIĄTEK
7.00 + Macieja-Stanisława Gnicha w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Tadeusza Darda z racji imienin, Krystynę Darda i zm. z rodz. Dardów i Tacikowskich.

24   października – SOBOTA
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Kingi z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny.
16.00 ŚLUB: Paulina Gryz i Radosław Gałązka.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jana i Pelagię Gryz.