16 lutego-VI NIEDZIELA ZWYKŁA- OGŁOSZENIA>> kliknij

16 LUTEGO- VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada w sobotę Święto Katedry św. Piotra. W dni powszednie w tym tygodniu spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

2. Dziś przy wyjściu z Kościoła zbiórka ofiar do puszek na chorych objętych opieką „Caritas” naszej Diecezji.

3. Nastąpiła zmiana Nr. konta parafialnego. Nowy numer konta jest podany na stronie internetowej naszej parafii, oraz jest podany na tablicy ogłoszeń w kruchcie naszego Kościoła.
    Nr. konta parafii: 65 1240 2148 1111 0010 9633 9867

4. Pragniemy zaprosić wszystkich mężczyzn, którzy są zatroskani losem naszej Ojczyzny, parafii, swojej rodziny, którzy szukają pomocy w przezwyciężeniu swoich codziennych słabości do męskiego koła Różańcowego – głównie mieszkańców wsi Rządza i Ołdakowizna ( mile widziani mieszkańcy z innych wiosek ). Informacje i kontakt wywieszony w kruchcie naszego Kościoła.

5.  Na czas ferii zimowych zawieszamy spotkania Kręgu Biblijnego, zbiórki ministrantów oraz próby scholi dziecięco-młodzieżowej.

6.  9 marca ( poniedziałek ) w naszej parafii odbędzie się Wieczór Chwały i Uzdrowienia. O godz. 18.00 Mszę św. będzie koncelebrował Ks. Piotr Jasek ze zgromadzenia Orionistów, a po Mszy uwielbienie
    i modlitwy o uzdrowienie poprowadzi Michał Świderski, Lider Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji gliwickiej.

INTENCJE MSZALNE/ VI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Andrzeja Stępnia w 5 r. śm., Mariannę i Henryka Stępień z rodzicami.

1. Dziękczynno – Błagalna za dzieci mające przyjąć chrzest i ich rodziców z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi.
2. Dziękczynno – Błagalna w 60 r. urodzin Danuty z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej, męża, dzieci i wnuków.
3.W intencji znanej ofiarodawcy.
4.+ Jacka Rawskiego w 3 r. śm.,
5.+ Antoniego Biesiada w miesiąc po pogrzebie.
6.+ Benedykta Książka.
7.+ Mariannę i Czesława Cacko z rodzicami, Waldemara Cacko, Jerzego Wąsowskiego.
8.+ Barbarę Salach, Leszka Górskiego, Aleksandrę i Tadeusza Kaczmarskich.
9.+ Czesława Szulicha.
10.+ Stanisława Słowika w 51 r. śm., Leokadię i Stanisława Słowików i zm. z rodz. Słowików i Kamińskich.
11.+ Romualda Lipko.
12.+ Ks. Józefa Skarpetowskiego, Marię Cylińską.
13.+ Agnieszkę Gadomską – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  ZA PARAFIAN

18.00 + Annę Jurek w 1 r. śm., Antoniego Jurka w 16 r. śm., Henryka Kowalczyka i zm. z rodz. Kowalczyków.

17 LUTEGO – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Witimira-Jerzego Ołdaka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 41 r. urodzin Pawła i w 19 r. urodzin Jakuba z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej ich rodziny.

18 LUTEGO – WTOREK
7.00 + Antoniego Biesiadę – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Stanisława Beredę – intencja od Joanny Pieńczuk.

19 LUTEGO – ŚRODA
7.00 + Katarzynę Gołoś – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Jana Rawskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

20 LUTEGO – CZWARTEK
7.00 + Cezarego Ołdaka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Annę Kruk w 3 r. śm., Stanisławę i Stanisława Kaczmarskich, Bronisławę i Józefa Kruk.

21 LUTEGO– PIĄTEK
7.00 + Jana Stempel – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Lucjana i Kazimierę Zalewskich i zm. z rodz. Laskowskich i Zalewskich.

22 LUTEGO – SOBOTA
7.00 + Stanisława Beredę w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Antoniego i Helenę Sulejewskich, Wiktorię i Jana Grzywacz.