16 CZERWCA/ XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16 CZERWCA / XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, w piątek wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
    Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, rodziców oraz nauczycieli.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, którą prowadzą księża z naszej diecezji.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Suma odpustowa odprawiona z formularza Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy całą asystę procesyjną do udziału w procesji.

3. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

4. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy wszystkich przygotowujących się do bierzmowania na spotkanie przedwakacyjne.

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

17 CZERWCA – PONIEDZIAŁEK

7.00 O łaskę zdrowia dla Andrzeja.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 11 r. urodzin Juliana jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

18 CZERWCA– WTOREK
7.00 + Dariusza Ruta w miesiąc po pogrzebie.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Agnieszkę Araszkiewicz w 53 r. śm., Jana, Sławomira i Lecha Araszkiewiczów.

19 CZERWCA – ŚRODA
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 37 r. urodzin Kajetana Perzyńskiego jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Oli Lesińskiej jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny i o szczęśliwe zdanie Matury.

20  CZERWCA – CZWARTEK
7.00 + Jana Rawskiego – imieninowa, Bolesława i Annę Rawskich, Tadeusza, Jana i Czesławę Jędrysiaków, Halinę Krysik i zm. z rodz. Jankowskich i Jędrysiaków.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Jana Komudę, Janinę, Genowefę, Jadwigę, Tadeusza, Janusza i Zygmunta Komudów, Bożenę Jakubowską, Stanisława, Artura i Roberta Wocial, Zofię, Tadeusza, Józefa i Jana Malesa, Mariana Szubę.

21 CZERWCA– PIĄTEK
7.00 + Natalię Zdanowicz w 19 r. śm.,
8.15 MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Danutę Wojtyńską – imieninowa, Henrykę Wojtyńską.

22 CZERWCA – SOBOTA
7.00 + Artura Chodowicza – urodzinowa, Krystynę i Edwarda Gryz,
16.30 ŚLUB: Żaneta Suchocka i Adrian Zajkowski.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 ŚLUB: Marta Gryz i Krzysztof Grabarczyk.

23 CZERWCA – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Władysława Świętochowskiego w 25 r. śm. – imieninowa, Annę i Henryka Świętochowskiego i zm. z rodz. Świętochowskich i Przedlackich

1. + Annę Przedlacką w 14 r. śm., Adama Przedlackiego w dniu ojca.

2. + Krystynę Szczęsną – intencja od XII Kręgu Matki Bożej Pielgrzymującej.

3. + Stanisława Przedlackiego w dniu ojca.

4. + Janinę Kruszewską – imieninowa, Janinę Słowik – imieninowa, Wojciecha i Wacława Słowik, Zbigniewa i Czesława Kruszewskich.

5. + Wacława, Stanisławę, Mariannę, Jana i Zofię Beredów z rodziną i zm. z rodz. Szczęsnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

6. + Tadeusza Kamińskiego, Jana Stępień, Jana Szulima.

7. + Jadwigę Kulma – intencja od kuzynki Joli, Krzysztofa i Radka.

8. + Leopolda Perzanowskiego w 1 r. śm.,

9. + Grzegorza Krasnodębskiego w 27 r. śm.,

10. + Bogdana Milewskiego w 28 r. śm., i zm. z rodz. Milewskich, Trąbińskich, Okońskich i Podgórskich.

11. + Krystynę Zdanowicz w miesiąc po pogrzebie.

12. + Jana, Annę i Wacława Kamińskich, Leszka Ludwiniaka., Eugeniusza Sasin i zm. z rodz. Kamińskich i Bielickich.

13. + Wojciecha Gołoś – intencja od siostry Elżbiety z rodziną.

14. + Józefa Szubę w 4 r. śm., Józefę i Feliksa Gołębiewskich, Józefa i Władysławę Szuba.

15. + Barbarę Gnich w 11 r. śm., Eugeniusza Gnich.

16. + Jana, Zbigniewa i Zofię Galik, Leokadię i Eugeniusza Pyziołek.

17. + Pawła Karczmarczyka w 10 r. śm., jego babcię Anielę Owsianko w rocz. śm.,

11.00 SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN

17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

18.00 + Włodzimierza Kosińskiego w dniu ojca.