16 CZERWCA – XI NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 16 CZERWCA – XI NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

16 CZERWCA –  NIEDZIELA ZWYKŁA ( UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY )

1. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

2. W tym tygodniu przypada jutro wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja do czterech ołtarzy. W tym roku ołtarze przygotowują: 1 – Suchowizna, 2 – Strażacy, 3 i 4 – Ładzyń, serdecznie zapraszamy do udziału w procesji asystę procesyjną, strażaków proszę o pomoc w zabezpieczeniu trasy przejścia procesji. Dzieci komunijne i rocznicowe proszę by przyszły na procesję w strojach komunijnych. W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.

3. W środę na godz. 8.30 zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego dzieci, rodziców, nauczycieli, wychowawców
    i pracowników szkoły.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać odpust parafialny z racji Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela Głównego Patrona naszej parafii. O godz. 11.00, Suma Odpustowa i procesja wokół Kościoła. Zapraszamy asystę procesyjną i wszystkich wiernych do udziału w procesji.

5. Bp. Romuald i Marek zwracają się z serdeczną prośbą o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia Bp. Seniora Kazimierza Romaniuka, który od 21 maja przebywa w szpitalu.

6. W tym tygodniu odbędą się ostatnie przed wakacjami spotkania :
    Kręgu Biblijnego,
    spotkanie Oazy
    oraz zbiórka ministrantów.

7. Nabożeństwo czerwcowe w naszym Kościele codziennie o godz. 17.30

8. Bardzo prosimy aby na chór wchodziły tylko osoby odpowiedzialne za oprawę muzyczną Mszy Św.

9. Zbliża się czas wakacji- przypominamy o odpowiednim stroju w Kościele.

16 CZERWCA – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA ( UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY )

7.00 + Adama Beredę w 39 r. śm., Irenę, Stanisławę i Mariana Beredów.
  1. Dziękczynno – Błagalna w 85 r. urodzin Barbary z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej jej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Jagody i Pawła z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nich i o szczęśliwe rozwiązanie dla Jagody.

3. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Marty i Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich.

4. +Zenona w 22 r. śm., Mariannę, Annę i Franciszka Gryzów.

5. + Stanisławę Gołębiewską w 3 r. śm., Franciszka i Mariana Gołębiewskich.

6. + Zdzisława Gałązkę w 2 r. śm., Czesława w 6 r. śm., Teresę, Franciszka, Janinę i Józefa Wieczorków, Jana, Ewę i Wacława Brewczyńskich. Annę Jurkiewicz i Bolesława Chutkowskiego.

7. + Janinę Rozbicką w miesiąc po pogrzebie.

8. + Katarzynę Gołoś w miesiąc po pogrzebie.

9. + Barbarę Gnich w 6 r. śm.,

10. + Andrzeja Zdanowicza w 7 r. śm., Zofię i Jana Zdanowicz i zm. z rodz. Zdanowiczów, Olewińskich, Wojciechowskich i Gawronów.

11. + Mariusza Śliwę – intencja od wychowawców, koleżanek i kolegów z Liceum.

12. + Bożenę Stankiewicz w 10 r. śm., Mariana Gromadowskiego.

13. + Jurka Godłozę w 2 r. śm., i zm. z rodz. Godłozów.

14. + Witolda Zaronia w 15 r. śm., Kazimierę Zaronia w 30 r. śm.,

15. + Eugenię Pietrzyk – intencja od uczestników pogrzebu.

16. + Bernarda Czerwińskiego w 6 r. śm., Aleksandrę i Stanisława Czerwiskich, Irenę i Bronisława Rosołek.

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Stefanię i Piotra Parol z rodz., Stefanię i Jana Słowik z rodziną.
 17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 + Bartosza Szadkowskiego i Józefa Szadkowskiego w 22 r. śm.,

17 CZERWCA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Stanisława Miąsko – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo czerwcowe
18.00 + Agnieszkę Araszkiewicz w 48 r. śm., Sławomira i Leszka Araszkiewiczów.

18 CZERWCA – WTOREK

7.00 + Jurka Godłoza w 2 r. śm., i zm. z rodz. Godłozów, Katarzynę Wróbel.
17.30 Nabożeństwo czerwcowe
18.00  Dziękczynno – Błagalna z racji 44 r. urodzin Roberta z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla niego i całej rodziny.

19 CZERWCA – ŚRODA

7.00 + Bartosza Szadkowskiego w miesiąc po pogrzebie.
8.30MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.
17.30 Nabożeństwo czerwcowe
18.00 + Kazimierza Klaga w 3 r. śm., Lucynę Klaga, Wandę i Stefana Siwaków.

20 CZERWCA  -CZWARTEK

( UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI  CHRYSTUSA )

7.00 + Wincentego, Bronisławę, Władysława i Wandę Michalak, Henrykę i Stanisława Grzęda, Zygmunta Paska i Zygmunta Michalaka.

1.+ Barbarę i Jana Stępień, Tadeusza Kamińskiego.

11.00 Msza z procesją do czterech ołtarzy.
18.00 + Marka i Dariusza Zych.

21 CZERWCA – PIĄTEK

7.00 + Wacława, Stanisławę, Zofię i Jana Beredów i zm. z rodz. Szczęsnych i za duszę w czyśćcu cierpiące.
17.30 Nabożeństwo czerwcowe
18.00 + Janinę Słowik – imieninowa, Henryka Słowika.

22 CZERWCA – SOBOTA

7.00 + Jana Kielczyka – imieninowa. Mariannę i Jana Kielczyk. Zofię i Ludwika Sienkowskich, Czesława i Bożenę Sobolewskich, Czesławę, Tadeusza i Karola Dąbrowskich, Stefana i Dariusza Cichockich.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.
18.00Dziękczynno – Błagalna w 12 r. ślubu Violety i Michała z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.