20 PAŹDZIERNIKA/ XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

20 PAŹDZIERNIKA / XXIX  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś obchodzimy światowy dzień misyjny, który rozpoczyna Tydzień misyjny. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na misje.

2. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.

3. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe wg zasad z poprzednich lat.

4. W związku z planowanym na drugą połowę listopada malowaniem wnętrza naszego kościoła zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe tej inwestycji poprzez dobrowolne wpłaty na konto parafialne lub bezpośrednio do księży. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę na ten cel.

5. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

6. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

7. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

21 PAŹDZIERNIKA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Stanisława Bontruka w 3 r. śm.,
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00Dziękczynno – Błagalna w 30 r. ślubu Renaty i Leszka jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

22 PAŹDZIERNIKA– WTOREK
7.00 + Jacka Kornatowskiego.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Eugeniusza Pyziołek w rocz. śm., i zm. z rodz. Pyziołek.

23 PAŹDZIERNIKA – ŚRODA
7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Weronikę i Henryka Matera, Mateusza Zdanowicza.

24 PAŹDZIERNIKA – CZWARTEK
7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Patryka Araźnego jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

25 PAŹDZIERNIKA – PIĄTEK
7.00 + Zofię i Władysława Piotrowskich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 40 r. urodzin Karola jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny.

26 PAŹDZIERNIKA  – SOBOTA
7.00 + Franciszka Zdanowicza, Annę, Mariana i Jana Perzanowskich, Barbarę Zdanowicz.

18. 00 + Antoniego Mrozińskiego w 9 r. śm.,

18.00 Dziękczynno – Błagalna w 40 r. ślubu Elżbiety i Grzegorza Kruszewskich. jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

26 PAŹDZIERNIKA – 30 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Tadeusza Darda – imieninowa, Krystynę Darda i zm. z rodz. Dardów i Tacikowskich.

1. O szczęśliwą operację i Boże błogosławieństwo dla Piotra.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja.

3. Dziękczynno – Błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Jurek.

4. Dziękczynno – Błagalna w 20 r. ślubu Magdaleny i Tomasza Sobańskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

5. Dziękczynno – Błagalna w 70 r. urodzin Zenona Czapskiego jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

6. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. urodzin Huberta z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niego i całej rodziny – intencja od babci Uli.

7. + Zmarłych z rodziny Jurków.

8. + Józefa Rawskiego w 8 r. śm., Jadwigę Rawską, Stanisława, Mariana i Czesławę Zmokłych, Stanisława Nagrabę.

9. + Czesławę Prus, Władysławę i Wincentego Prus.

10. + Tomasza Keslera w 25 r. śm.,

11. + Tadeusza Kamińskiego i Tadeusza Szulim.

12. + Piotra Dziubaka w 1 r. śm., Stanisławę i Kazimierza Pawełas, Antoniego Wielądka.

13. + Jana Główkę w 4 miesiąc po śm., i zm. z rodz. Główków, Brzezińskich, Mastalerz i Koperskich.

14. + Genowefę Kobrzak w miesiąc po pogrzebie, Zdzisława Kobrzaka w 30 r. śm.,

15. + Gabriela Piwka w miesiąc po pogrzebie.

16. + Tadeusza Szczęsnego – imieninowa z rodzicami, Mariana Szczęsnego, Tadeusza Szczęsnego, Wincentego i Stanisławę Szczęsnych z rodziną.

17. + Henrykę Wielgo w 1 r. śm., Bolesława Wielgo i zm. z rodz. Wielgo i Kozłowskich.

18. + Stanisława Rosłon w 24 r. śm., jego brata Eugeniusza, Sylwię Kacprzyk, Jana Nowaka.

19. + Zofię Choszczewską – intencja od uczestników pogrzebu.

20. + Ryszarda Piekut – intencja od uczestników pogrzebu.

21. + Halinę Jeżak – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Jana Rawskiego w 5 r. śm.,

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Tadeusza Wytrykusa z rodzicami, Halinę i Władysława Skwarskich i zm., z rodz. Skwarskich, Delczyńskich, Kielaków i Płochockich, Ks. prałata Edmunda Jakackiego.