13 PAŹDZIERNIKA/ XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 PAŹDZIERNIKA / XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, w środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w czwartek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika, w piątek Święto św. Łukasza Ewangelisty.

2. Dziś przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, z którego finansowane są stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Dziś odbywa się także liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.

3. W listopadzie rozpocznie się malowanie wnętrza naszego kościoła. Zwracamy się z serdeczną prośbą do parafian o wsparcie tej inwestycji poprzez dobrowolne wpłaty na ten cel na konto parafialne z dopiskiem „malowanie kościoła”.

4. Przyjmujemy na wypominki w zakrystii oraz kancelarii parafialnej.

5. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

6. Serdeczne podziękowania dla parafian, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych ks. prał. Edmunda Jakackiego w Klembowie oraz w Piskach w jego rodzinnej parafii.

7. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

8. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

14 PAŹDZIERNIKA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Ryszarda Piekut – intencja od Kazimierza i Hanny.
18.00 + Helenę w 10 r. śm., i Antoniego Sulejewskich, Jana i Wiktorię Grzywacz

15 PAŹDZIERNIKA– WTOREK
7.00 + Eugenię Kopaniarz – intencja od Agnieszki, Barbary i Marzanny.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Jana i Pelagię Gryz.

16 PAŹDZIERNIKA – ŚRODA
7.00 + Zofię Choszczewską – intencja od brata Adama.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Genowefę, Janinę, Jadwigę, Jana, Tadeusza. Janusza i Zygmunta Komuda, Mariana i Czesława Szuba, Bożenę, Artura i Stanisława Jakubowskich, Roberta Wociala, Tadeusza i Zofię Wocial.

17 PAŹDZIERNIKA – CZWARTEK
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 5 r. ślubu Marka i Małgosi jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i syna Wojtka.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Janinę, Jana i Mieczysława Waszkiewicz, Genowefę, Wacława i Tadeusza Rosa.

18 PAŹDZIERNIKA – PIĄTEK
7.00 + Jana Rawskiego w 5 r. śm., Bolesława i Annę Rawskich, Tadeusza, Jana i Czesławę Jędrysiaków, Halinę Krysik i zm. z rodz. Jankowskich i Jędrysiaków.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 + Mariannę i Henryka Piątkowskich z rodzicami.

19 PAŹDZIERNIKA  – SOBOTA
7.00 Dziękczynno – Błagalna w rocz. urodzin Anny Pietraszko jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha św. dla niej i całej rodziny.
16.30 ŚLUB: Sylwia Kowalczyk i Bartłomiej Kraszewski.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Doroty i Tadeusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich ich dzieci i wnucząt.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 11 r. powstania grupy AA „Ocaleni” z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wszystkich członków wspólnoty.

20 PAŹDZIERNIKA – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Jadwigę Jackiewicz w 24 r. śm., Józefa i Mieczysława Jackiewiczów, Antoniego i Adama Gromadowskich.

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja.

2. Dziękczynno – Błagalna w 40 r. urodzin Emilii Kamińskiej jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha św. dla niej i całej rodziny.

3. + Wacława Miąsko w 1 r. śm.,

4. + O dar nieba dla zmarłej Anny Gawor – intencja od Koła Różańcowego z ulicy Krótkiej ze Stanisławowa.

5. + Genowefę Kobrzak – intencja od mieszkańców Małego Stanisławowa.

6. + Jacka Domańskiego – intencja od uczestników pogrzebu

7. + Annę Gawor – intencja od uczestników pogrzebu

8. + Annę Gochna – intencja od uczestników pogrzebu

9. + Stanisława Beredę, Wacława, Władysławę i Ignacego Beredów, Czesławę i Jana Kurek, Jana Marcinkiewicza.

10. + Zofię Choszczewską – intencja od Agaty i Bożeny.

11. + Monikę Michalak-Wąsowską w miesiąc po pogrzebie.

12. + Władysława Cyrana w miesiąc po pogrzebie.

13. + Annę Gańko – intencja od Lucyny i Władysława Gut.

14. + Arkadiusza Książek – intencja od rodz. Szostaków i Słowików.

15. + Jadwigę Milewską – imieninowa i zm. z rodz. Milewskich, Trąbińskich, Podgórskich i Okońskich.

Dziękczynno – Błagalna w 12 r. urodzin Leny jako podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Weronikę i Henryka Matera, Wandę Matera.