13 LISTOPADA/ 33 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

13 LISTOPADA/ 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: w środę wspomnienie N.M.P. Ostribramskiej, w czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy. ( W czasie Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 będą wystawione na ołtarzu relikwie błogosławionej Karoliny ). W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz aktu poświęcenia.

2. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

3. Dziś przy wyjściu z Kościoła zbiórka ofiar do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym. W tym roku ofiary są przeznaczone dla ogarniętej wojną Ukrainy.

4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej zapraszamy na kiermasz adwentowy przygotowany przez bielanki i ich rodziców. W sprzedarzy m.in. pierniczki, kalendarze i wieńce adwentowe. Dochód ze sprzedarzy przeznaczony jest na potrzeby wspólnoty bielanek.

5. W ferie ziemowe, czyli między 13 a 25 lutego organizujemy pielrzymkę do Ziemii Świętej. Po szczegółowe informację prosimy zgłaszać się do ks. Dominika.

6. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

7. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

14 LISTOPADA- PONIEDZIAŁEK
7.00 + Iwonę Biesiada – intencja od uczestników pogrzebu
18.00 + Tadeusza Wojtonia w 3 r. śm.,

15 LISTOPADA –  WTOREK
7.00 O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Pawła
18.00 + Zofię Świderską

16 LISTOPADA –  ŚRODA
7.00  + Edmunda Pytkowskiego – imieninowa.
18.00+ Tadeusza Radzio w 12 r. śm., i rodziców Beredów

17 LISTOPADA  – CZWARTEK
 7.00+ Stanisława Reka – int. od Barbary z rodziną.
18.00  + Piotra Kaima w 23 r. śm., Mariusza Kaim.

18 LISTOPADA  –PIĄTEK
7.00 + Stanisława Paskę – intencja od uczestników
18.00 + Dariusza i Stefana Cichockich, Władysławę i Antoniego Trojan.

19 LISTOPADA – SOBOTA
7.00 + Lidię Lachowicz.
18.00 + Janinę Komuda w 3 r. śm., Genowefę, Jadwigę, Jana, Janusza, Tadeusza i Zygmunta Komuda, Mariana i Czesława Szuba, Bożenę, Stanisława i Artura Jakubowskich.

20 LISTOPADA– UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.00 + Zofię, Henryka i Tadeusza Płochockich i zm. z rodz. i Trąbińskich i  Płochockich

1  + Janusza Gąsiora – imieninowa, Stanisławę i Stanisława Piekut.

1. + Elżbietę Woźniak.

2. + Floriana Wiktorowicz – int. od rodz. Mowczan ze Stanisławowa.

3. + Eugeniusza Gnich – int. od rodz. Wojtyńskich.

4. + Romana Mironiuk – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Stanisława Gańko – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Jana Wasiłowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Teofilę i Józefa Owsianko, Kazimierę, Jerzego i Henryka Popławskich.

8. + Za zmarłe członkińie żywego Koła Różańcowego z ul. Krótkiej ze Stanisławowa.

9. + Janusza – imieninowa i Czesławę Paczkowskich z rodziną i rodzicami, Łukasza Wojtyńskiego i zm. z rodz. Wojtyńskich i Domańskich.

10. + Barbaę, Bogusława, Sabinę i Aleksandra Rosa.

11. + Romana Gańko i zm. z rodz. Gańko i Siwieckich.

13.30 Msza Święta w Kątach Borucza

18.00  + Kamila Prusa w 3 r. śm., Kazimierza i Antoniego Biesiadę, Wandę i Wacława Prus w 43 r. śm.,