12 stycznia- 3 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM- OGŁOSZENIA>> kliknij

— 12 stycznia- 3 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM- OGŁOSZENIA>> kliknij

12 STYCZNIA- 3 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM( CHRZEST PAŃSKI )

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia od jutra rozpoczyna się okres zwykły.

2. W tym tygodniu przypada w piątek wspomnienie św. Antoniego, opata. W dniach od 18 – 25 stycznia trwać będzie tydzień modlitwy o jedność chrześcijan.

3. Przypominamy, że do 25 stycznia w dni powszednie Msze św. są odprawiane tylko rano o godz. 7.00. Do 25 stycznia kancelaria czynna codziennie od poniedziałku do soboty od 8.00 do 9.00

4. W przyszłą niedzielę 19 stycznia 2020 r. w naszej parafii gościć będziemy małżeństwo Natalię i Aleksandra Jurkowskich z Ukrainy, razem tworzą zespół „ Klasyczne Anioły ”. Są zawodowymi muzykami, solistami, absolwentami prestiżowego Uniwersytetu im. Piotra Czajkowskiego w Kijowie. Po każdej Mszy św. będzie koncert kolęd w ich wykonaniu przy akompaniamencie rzadko spotykanego instrumentu ukraińskiego – Bandury. Przy wyjściu z Kościoła będzie można nabyć płyty CD z twórczością naszych gości. Plakat wisi w kruchcie naszego Kościoła.

5. Jutro o godz 7.00 Msza św. w intencji Kół  Różańcowych z naszej parafii – członków, zelatorki i ich rodzin.
Po Mszy św o 7.30  Różaniec Fatimski.

INTENCJE MSZALNE  12 STYCZNIA – 3 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM( CHRZEST PAŃSKI)

7.00 + Jana Gryza w 25 r. śm., Helenę, Ignacego, Janinę i Wiesława Gryzów, Władysława i Franciszkę Szulim.

1. Dziękczynno – Błagalna w 30 r. urodzin Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.
2. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. urodzin Mariusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 9 r. urodzin Łukasza z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.
4. + Wacława Szczęsnego w rocz. śm., Mirosława Szczęsnego i dziadków Szczęsnych i Beredów.
5. + Aleksandra Beredę w 40 r. śm., Genowefę Bereda z rodzicami.
6. + Annę, Jana i Mieczysława Matak, Irenę i Teofila Glinka, Bronisławę i Stanisława Bereda.
7. + Zdzisławę i Zdzisława Mossaków, Scholastykę i Aleksandra Orygów.
8. + Benedykta Książka.
9. + Helenę i Czesława Jurek, Halinę i Włodzimierza Jurek, dziadków Jurków i Kowalczyków.
10. + Janinę Lipińską w 4 r. śm.,
11. + Bogusława Zielińskiego w 2 miesiąc po śm.,
12. + Jadwigę i Józefa Domańskich, Czesławę i Janusza Paczkowskich, Łukasza Wojtyńskiego.
13. + Kazimierę Osuchowską – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00 ZA PARAFIAN

18.00 + Czesława Zdanowicza w 10 r. śm., Wandę Bontruk w 20 r. śm., i zm. z rodz. Bontruków i Zdanowiczów, Helenę Czajkowską w 10 r. śm.

13 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEK
7.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kół  Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.
7.00 + Waldemara Jackiewicza – intencja od uczestników pogrzebu.
7.30 RÓŻAŃIEC FATIMSKI

14 STYCZNIA – WTOREK
7.00 + Edwarda Dobosza w miesiąc po pogrzebie.
7.00 + Wandę Michta – intencja od uczestników pogrzebu.

15  STYCZNIA – ŚRODA
7.00 + Ludwika Zdanowicza – intencja od uczestników pogrzebu.
7.00 + Jadwigę Ołdak – intencja od uczestników pogrzebu.

16 STYCZNIA – CZWARTEK
7.00 + Leszka Ludwiniaka w miesiąc po pogrzebie.
7.00 + Sabinę Kielczyk – intencja od uczestników pogrzebu.

17 STYCZNIA – PIĄTEK
7.00 + Stanisławę Rogala w 26 r. śm., Stanisława, Jana i Zdzisława Rogalów i zm. z rodz. Krysików.
7.00 + Mirosława Kielaka – intencja od uczestników pogrzebu.

18 STYCZNIA – SOBOTA
7.00 + Zbigniewa-Adama Zdanowicza.
7.00 + Ludwikę Wieczorek – intencja od uczestników pogrzebu.