12 MAJ – IV NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 12 MAJ – IV NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA>> kliknij

IV  Niedziela Wielkanocy

W tym tygodniu przypada we wtorek święto Św. Macieja Ap., w czwartek uroczystość Św. Andrzeja Boboli, prezbitera
 i męczennika, patrona Polski.

Poniedziałek 13.maja godz. 18.00 Msza Św. w intencji Kół Różańcowych,

po Mszy Św. Spotkanie z zelatorkami i członkami kół. Na godz. 17.00 zapraszamy na Różaniec Fatimski.

We wtorek o godz. 19.00 Msza Św. majowa w Zalesiu.

W przyszłą niedzielę na Mszy Św. O godz. 11.00 Uroczystość I-szej Komunii Świętej dzieci z naszej parafii.

Prosimy aby wszyscy nie związani z tą uroczystością wybrali inną godzinę Mszy Św.

W środę o godz. 18.30 II próba dzieci komunijnych w Kościele. W piątek od godz. 16.00 spowiedź dzieci komunijnych i ich rodziców.

Czwartek 16 maja Msza Św. majowa Kolonie Stanisławów.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 1 czerwca 2019r. Wyjazd godz. 4.00 z parkingu przy Kościele. Zapisy w zakrystii.

Dziś rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego, który potrwa do 18 maja 2019r.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę autokarowa do Loretto 18.05.2019 r. tj. sobota. Wyjazd sprzed Kościoła o godz. 8.00.
Zapisy w Zakrystii.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na Seminarium Duchowne Naszej Diecezji.

Można odbierać palmy, które po konkursie „Palm Wielkanocnych” w Niedzielę Palmową pozostały jako piękna dekoracja naszego Kościoła.Teraz można je zabrać do swoich domów.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców dzieci komunijnych za zaangażowanie, poświęcony czas przy sprzątaniu naszej Świątyni.

12. MAJ – IV NIEDZIELA WIELKANOCY   – INTENCJE MSZALNE

7.00 +  Antoniego i Halinę Michalskich, Stefana i Dominikę Prus
  1. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Weroniki z prośbą o łaski, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i rodziny.

2. O Boże Błogosławieństwo dla Stanisławy, ulgę w chorobie i opiekę Matki Bożej dla niej i rodziny.

3. + Mariannę, Władysława i Jana Główków.

4. + Zofię i Mieczysława Ołdak i dziadków Wielgów i Ołdaków, Mirosława Czapskiego, Zofię i Stanisława Czapskich, Wacława Ołdaka

5. + Stanisława Sasin i Wojciecha Sasin – imieninowa, Józefę i Stanisława Sasin

6. + Stanisława, Leokadię i Krzysztofa Bieńkowskich.

7. + Stanisławę, Piotra i Czesława Milewskich, Wiesława Perzanowskiego.

8. + Krzysztofa Józefa Pawełas w miesiąc po pogrzebie.

9. + Zofię Zdanowicz z rodzicami, Stanisława Gromadowskiego z rodzicami, Marka i Stanisława Jakubowskich, Stanisława Szubę.

10. + Janinę w 18 r. śm., Jerzego Gnichów, Agnieszkę Dwórznik, Janinę Wojdyna i zm. z rodz. Gnichów i Wojtyńskich.

11. + Janinę Dobosz – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Józefa Milewskiego w 12 r. śm., zm. z rodz. Trąbińskich, Okońskich i Milewskich.

13. + Jarosława Jerzaka i zm. z rodz. Jerzaków i Wielgów.

14. + Stanisława Buta- imieninowa, Henryka Buta z rodziną.

15. + Zofię i Edwarda Wiącek.

16. + Mariana Gnicha i zm. z rodz. Gnichów i Glinków.

17. + Stanisława i Ludwikę Makos, Franciszka i Tadeusza Ruszczak.

18.+ Stanisława Garbacika z racji imienin.

1. + Stanisława Rudnika- imieninowa.

11.00 ZA PARAFIAN

17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Edwarda i Wiesława Miętus, Stanisławę i Stanisława Bereda z rodziną. Jana i Zofię Miętus

13 MAJA – PONIEDZIAŁEK( ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA)
7.00 + Jolantę Rawską w 4 r. śm. i zm. z rodziny.
17.00 RÓŻANIEC FATIMSKI
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 Za Kółka Różańcowe z Rynku Południe oraz wszystkich pozostałych Kół Różańcowych z naszej parafii.

14 MAJA – WTOREK ( ŚW. MACIEJA APOSTOŁA)
7.00 + Adama Perkowskiego w 4 r. śm.,
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 W intencji Misji, Misjonarzy i w modlitewnych intencjach misyjnych Ojca Świętego.

15 MAJA – ŚRODA
7.00  + Zofię Pytlak – imieninowa.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00+ Kazimierę Krysik w 3 r. śm., Bolesławę i Jana Krysików i zm. z rodz. Rogalów.

16 MAJA – CZWARTEK( ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, PATRONAPOLSKI)
7.00 + Bogdana Gąsiorowskiego w 6 r. śm.,
18.00 + Adama Bąkowskiego w 33 r. śm., Waldemara Bąkowskiego w 16 r. śm.,

17 MAJA – PIĄTEK
7.00 + Zofię Wąsiewicz – imieninowa.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 + Zofię Zientarę, Wiesława Zientarę, Stanisława i Janinę Zdanowicz i zm. z rodz. Zdanowiczów, Zientarów i Górskich

18 MAJA – SOBOTA
7.00 + Mariannę, Karola i Genowefę Tacikowskich i zm. z rodz. Tacikowskich.
7.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.
16.00 ŚLUB: Żaneta Mikucka i Mariusz Wocial.
17.00 ŚLUB: Ewa Janus i Karol Pskiet.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Piotra Gajcy z prośbą o łaski, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i rodziny.

Tagi: