10 Listopada –32 NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 10 Listopada –32 NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

10 Listopada – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:
    – jutro(poniedziałek) wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa,
    oraz 101 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
    Msza Św. dziękczynna za Ojczyznę jutro o godz. 9.00.
    – we wtorek wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika,
    – w środę wspomnienie Świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski,
    – w sobotę wspomnienie N.M.P. Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
  2. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na pomoc prześladowanym chrześcijanom z racji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  3. W przyszłą niedziele ofiary na tace będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Różaniec Fatimski w dniu13 listopada o godz. 17.30
  5. Zapraszamy dzieci i młodzież do scholi parafialnej.
    Najbliższa próba odbędzie się w sobotę o godz.16.30 w salce parafialnej

10 Listopada  – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Henryka Płochockiego w 22 r. śm., Tadeusza Płochockiego i zm. z rodz. Płochockich i Trąbińskich.

1. O szybki powrót do zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Zosi i Krzysia.
  2. + Józefa Białek w 6 r. śm., i jego rodziców Weronikę i Hipolita Białków, Helenę i Janusza Wasiaków, Ks. Antoniego Biedrzyckiego.
  3. + Grzegorza i Stefana Pietrzyk.
  4. + Mariannę w 18 r. śm., Stanisława w 40 r. śm., Kowalskich i zm. z rodz. Cyranów i Kowalskich.
  5. + Ryszarda Pyrzanowskiego w miesiąc po pogrzebie.
  6. + Jana Rawskiego – intencja od mieszkańców Małego Stanisławowa.
  7. + Zmarłe członkinie Koła Żywego Różańca pw. Matki Bożej Loretańskiej z Rządzy, oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
  8. + Bolesława Wróblewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
  9. + Czesława i Mariannę Cacko z rodzicami, Waldemara Cacko, Jerzego Wąsowskiego z rodziną.
  10. + Wacława, Władysławę i Ignacego Beredów, Jana i Czesławę Kurek, Jana Marcinkiewicza.
  11. + Leopolda Beredę w 14 r. śm., i zm. z rodz. Beredów, Bieńkowskich i Marszałów.
  12. + Annę Sasin w 1 r. śm., Stefana Sasin, Jana i Natalię Kominek, Jerzego Jackiewicza.
  13. + Daniela Woźniaka w 1 r. śm.,
  14. + Wiesława Gajczego  – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00   ZA PARAFIAN

14.00 Msza Św. w Ładzyniu: Dziękczynno – Błagalna za plony i w intencji Ojczyzny, oraz o Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców Wólki Czarnińskiej.

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Stefana w 13 r. śm., Rozalię i Jana Kurów, Annę i Jana Sarnów i zm. z rodz. Kurów i Sarnów.

18.00 + Henrykę Piotrowską w 5 r. śm., Mariana, Stanisława, Danutę i Mariana Piotrowskich, Czesława, Franciszkę, Stefanię, Wacława, Józefa i Zbigniewa Słowik. Stanisława i Czesława Dobosz.

11 Listopada – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Małgorzatę Rawską w 36 r. śm.,

9.00 MSZA ŚW. ZA OJCZYZNĘ

18.00 + Stanisława Sasin w 7 r. śm.. Józefa Woch w 49 r. śm.,

12 Listopada– WTOREK

7.00 + Jadwigę, Józefa i Dariusza Biernackich.
18.00 W intencji Misji, Misjonarzy i w modlitewnych intencjach misyjnych Ojca Świętego.

13 Listopada – ŚRODA

7.00 + Mirosława, Wacława, Jana i wiktorię Szczęsnych z rodziną i zm. z rodz. Beredów.
17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

14 Listopada –  CZWARTEK

7.00 + Ryszarda Lesińskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00+ Walentego-Jana Piecyk w miesiąc po pogrzebie.

15 Listopada–   PIĄTEK

7.00+ Natalię i Stanisława Górskich, Annę i Józefa Kowalczyków.
18.00 + Edmunda Gryz – imieninowa.

16 Listopada- SOBOTA

7.00 + Stefanię Rek w 17 r. śm., Ignacego Reka i zm. z rodz. Reków i Nalazków.
18.00 + Piotra Kaima w 20 r. śm., Mariusza Kaima.